5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Zachytené skrytou kamerou: Ako vám môžu zlepšiť život?

Vytvorenie videozáznamu niekedy dopomôže k tomu, aby sa ľudia začali správať korektne. Prenosné skryté kamery umožňujú dolapiť páchateľa priamo pri čine a pomôcť tak polícii. Videozáznam slúži ako hmatateľný dôkaz pri prípadnom súdnom dokazovaní.

Vytvorenie videozáznamu niekedy dopomôže k tomu, aby sa ľudia začali správať korektne. Prenosné skryté kamery umožňujú dolapiť páchateľa priamo pri čine a pomôcť tak polícii. Videozáznam slúži ako hmatateľný dôkaz pri prípadnom súdnom dokazovaní. Existuje však nespočetné množstvo využitia skrytých kamier v bežnom živote. Poďme sa teda pozrieť na to, ako Vám môže byť skrytá kamera nápomocná. 

Nosenie skrytej kamery na oblečení

Prenosné skryté kamery vám umožňujú zaznamenávať či už nejakú nepríjemnú udalosť, alebo naopak, nejaký zážitok s ktorým sa môžete pochváliť priateľom a rodine. Poďme sa pozrieť na najpopulárnejšie momenty, kedy skrytá kamera príde vhod.

 • Koncerty a festivaly: Ak ste už boli niekedy na koncerte, určite ste si všimli ľudí držiacich mobilný telefón pred tvárou s ktorým natáčali hudobnú skupinu v akcii. Prenosná kamera v okuliaroch vám umožní vytvoriť záznam presne toho, čo vidíte na vlastné oči bez toho, aby ste obmedzovali mobilom výhľad niekomu inému.
   
 • Extrémne športy: Nahrávanie jazdy na bicykli, skateboarde, snowboarde, pri tandemovom zoskoku, alebo inej aktivite, prenosná skrytá kamera môže byť to správnou voľbou. Kamera sa dá jednoducho pripnúť na oblečenie, čo vám umožní efektívne zachytávať dych berúce momenty, ktoré viete ešte ľahšie stiahnuť do počítača, kde ich môžete editovať a zdieľať so svojimi priateľmi.
   
 • Vlastná bezpečnosť: Byť cyklistom, obzvlášť vo väčšom meste, môže byť nebezpečnou záležitosťou. Cyklotrasy bývajú často preplnené inými cyklistami, na cestách je zase plno bezohľadných vodičov, ktorý len tak presvištia okolo cyklistu, tak isto ako aj chodci nedávajú pozor. To všetko prispieva k nebezpečnému prostrediu. Prenosná skrytá kamera Vám môže pri nejakej nehode zabezpečiť hmatateľný dôkaz o tom, kto alebo čo danú nehodu spôsobilo. Takýto dôkaz môže byť použitý či už pri plnení poistenia alebo na súdnom konaní.

Prenosné skryté kamery sú vynikajúcou investíciou pre každého, kto hľadá spôsob, ako zaznamenávať či už zážitky, alebo naopak priestupky.

Skrytá kamera v kancelárii

Kancelária ponúka nespočetne veľa okolností k použitiu skrytej kamery. Či už budete chcieť vedieť, kto sa Vám hrabal vo vašom stole, alebo budete chcieť dokázať nevhodné správanie či už zamestnanca alebo zamestnávateľa. Záznam z kamery Vám môže dať jasnú odpoveď. Aké sú najjednoduchšie metódy použitia?

 • Kamera v USB flash disku: USB kľúče sú v kanceláriách bežnou záležitosťou, takže je málo pravdepodobné, že by niekto skrytú kameru hľadal priamo tam. Malá kamera môže zaznamenávať video aj pri pohybe z jedného miesta na druhé.
   
 • Kamera v pere: Zatiaľ čo funkcia pera ostala zachovaná, zabudovaná kamera je schopná nahrávať vo vysokom rozlíšení. Okrem videa je kamera v pere schopná vytvárať aj fotografie rôznych dokumentov alebo zmlúv.
   
 • Kamera v hodinkách: Hodinky viete využiť na viac účelov než len meranie času. Skrytá kamera v hodinkách dokáže podobne ako v pere, nahrávať videozáznamy vo vysokej kvalite a taktiež vytvárať kvalitné fotografie.

Bez ohľadu na situáciu v kancelárii, existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete získať potrebné videonahrávky pri zachovaní mobility. Mnohé tieto zariadenia môžete mať priamo na sebe (hodinky na ruke, pero v saku), čo Vám dovoľuje zaznamenať akúkoľvek situáciu v ktorej sa vyskytnete.

Páčil sa Vám tento článok?
Kde najlepšie umiestniť GPS lokátor Kde najlepšie umiestniť GPS lokátor IP kamery vs. HD analógové kamery IP kamery vs. HD analógové kamery

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.