5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Tip na produkt: Malé digitálne hodiny IP006 so skrytou WiFi kamerou

Malé digitálne hodiny IP006 so skrytou WiFi kamerou sú jedným z najnovších prírastkov v rade skrytých WiFi kamier. Zariadenie je malé a výkonné zariadenie, ktoré vám umožňuje sledovať živý obraz alebo videozáznamy na vašom mobilnom telefóne kdekoľvek na svete.

Hodinky sú vybavené kamerou s vysokým Full HD rozlíšením, ktorá zachytí veľmi pekný a čistý obraz. Kameru je možné pripojiť k vašej domácej WiFi, rovnako ako napríklad váš notebook, čo vám umožní sledovať obraz prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie.

text

Teraz môžete vidieť v tme

Jednou z jedinečných vlastností tejto WiFi kamery je zabudované nočné IR prisvietenie. Toto prisvietenie dovoľuje kamere vidieť aj v úplnej tme na vzdialenosť cca 3 - 5 metrov, takže môžete sledovať dianie aj keď budú zhasnuté svetlá. Aj vďaka tomu je táto kamera vynikajúcou voľbou pre nepretržitý skrytý kamerový monitoring.

Dvojité napájanie

Na rozdiel od niektorých skrytých kamier, ktoré majú iba jednu možnosť napájania, táto skrytá kamera v hodinách obsahuje dvojité napájanie. Zariadenie v sebe obsahuje integrovanú nabíjateľnú batériu. To znamená, že zariadenie môžete použiť na krátke akcie a umiestniť ho presne tam, kde potrebujete. A to všetko bez káblov.

Pre dlhodobejšie sledovanie môže byť kamera napájaná z el. siete. Jednoducho kameru zapojíte do el. zásuvky a bez obáv sledujete. Takéto zapojenie je ideálne pre zabezpečenie domácností alebo kancelárskych priestorov. Takže kameru stačí len zapojiť, umiestniť a bez obáv sledujete obraz prakticky nonstop. No a keby náhodou vypadol prúd, tak batérie dokáže na nejakú dobu kameru stále poháňať.

text

Výstrahy pri detekcii pohybu

Pravdepodobne nebudete môcť celý deň vysedávať na mobilnom telefóne a sledovať obraz z kamery. V tejto chvíli poslúžia výstrahy pri detekcii pohybu. Okrem živého sledovania obrazu môžete kameru nastaviť tak, aby vám posielala okamžité push notifikácie, keď sa zaznamená pred kamerou pohyb.

Pohybové výstrahy alebo teda push notifikácie sú užitočné z mnohých dôvodov, vrátane zabezpečenia domácnosti, detekcie narušenia bezpečnosti alebo len informáciu o tom, že vaše deti dorazili so školy domov.

Nahrávanie videa

Okrem sledovania obrazu naživo môžete kameru nastaviť aj na nahrávanie videa na skrytú pamäťovú microSD kartu. To Vám umožní mať kamerový záznam. Takže ak ste niečo nevideli naživo, stále si môžete pozrieť video so záznamu.

K vytvoreným záznamom môžete pristupovať na diaľku pomocou aplikácie alebo môžete vybrať pamäťovú kartu, vložiť ju do PC a prehrať si záznamy. Súbory si tak môžete uložiť do svojho počítača, poslať ich e-mailom alebo ich len odstrániť.

text

Nech už hľadáte skrytú kameru na akýkoľvek monitoring priestorov, tak Malé digitálne hodiny IP006 so skryto WiFi kamerou sú zásahom do čierneho. Kamera je nenápadná, má dvojité napájanie, má možnosť vzdialeného online sledovania, ukladá videozáznam na pamäťovú kartu a ešte vidí aj v noci. No čo viac na monitoring potrebujete?

Páčil sa Vám tento článok?
Poradňa: Kamery na batériu vs. kamery s napájaním Poradňa: Kamery na batériu vs. kamery s napájaním TIP na produkt: Skrytá HD WiFi kamera v routeri TIP na produkt: Skrytá HD WiFi kamera v routeri

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.