5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality
CZK EUR HUF Polský złoty

TIP na produkt: Skrytá HD WiFi kamera v routeri

Pokiaľ ide o skryté kamery, tak najlepšie sú tie, ktoré dokážu bez problémov zapadnúť do vašej domácnosti alebo kancelárie. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť produkt, ktorý sa na takýto monitoring úplne hodí - Skrytá HD WiFi kamera v routeri.

text

Táto skrytá kamera vyzerá ako bežný bezdrôtový router. Priznajme si, kto doma alebo v kancelárii nemá WiFi router? Vďaka tomu, že sú routre také bežné, môžu zapadnúť takmer kdekoľvek a nikto nebude v podozrení, že ide o skrytú kameru.

Model Secutek SAH-IP026 je navrhnutý tak, aby vyzeral úplne ako router a v anténe ma zabudovaný výkonný objektív s vysokým Full HD rozlíšením. Vďaka pohyblivej anténe objektív ľahko nasmerujete tam kde treba. Zariadenie je napájané striedavým prúdom, čo znamená, že sa nemusíte obávať životnosti batérie. Jednoducho router pripojíte k napájaniu a kameru bude pracovať nepretržite 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Hlavné vlastnosti a parametre

  • stále napájanie z el. siete - nepretržitá prevádzka 24/7
  • vysoká kvalita videa - kamera dokáže zobrazovať video vo vysokom Full HD rozlíšení
  • žiadne poplatky - za nahrávanie alebo sledovanie kamery nič neplatíte
  • upozornenie pri pohybe - pri detekovaní pohybu vám príde push notifikácia
  • perfektné krytie - žiadne diody, žiadne zvuky, zariadenie ničím neevokuje, že je v ňom kamera
  • IR nočné videnie - s kamerou uvidíte obraz aj v úplnej tme
  • nahrávanie na microSD kartu - všetky záznamy sa ukladajú na vloženú pamäťovú kartu
text

Prvé zapojenie

Kamera je navrhnutá na jednoduchú inštaláciu a obsluhu. Najprv si jednoducho stiahnite do mobilu bezplatnú aplikáciu na ovládanie a sledovanie kamery. Aplikácia je kompatibilná na zariadeniach s operačným systémom Android a iOS.

Pripojte kameru do el. siete a pomocou aplikácie pripojte kameru k vašej WiFi sieti v domácnosti alebo kancelárii. Celý proces nastavenia trvá cca 5 - 10 minút a kameru budete mať okamžite v prevádzke.

Ak máte partnera alebo priateľa, môže si aplikáciu stiahnuť aj on a obaja môžete kameru sledovať z ľubovoľného miesta na svete.

Úprava nastavení kamery

Po pripojení kamery môžete cez aplikáciu, ktorú budete využívať na živý prenos, upraviť aj niekoľko rôznych nastavení kamery. Môžete upraviť rozlíšenie videa (od 640p do 1080p),zapnúť alebo vypnúť zvuk a dokonca nakonfigurovať režim nahrávania.

Zariadenie má slot na pamäťovú microSD kartu, ktorá umožňuje jednoduché nahrávanie videa, takže ak ste niečo nevideli naživo, stále si môžete pozrieť záznam z pamäťovej karty. Takáto nahrávka môže slúžiť mnohokrát aj ako dôkazový materiál.

text

Získanie upozornení pri detekcii pohybu

Jednou z najpopulárnejších funkcií tejto špionážnej kamery sú výstrahy detekcie pohybu / aktivity. Tieto výstrahy je možné nastaviť tak, aby vás kamera okamžite upozornila push notifikáciou vždy, keď zaznamená pohyb. To Vám umožní sa rýchlo pozrieť na živý obraz a pozrieť sa, čo sa deje. Či ide o narušiteľa alebo iba, že sa vaše deti bezpečne vrátili zo školy domov.

Páčil sa Vám tento článok?
Tip na produkt: Malé digitálne hodiny IP006 so skrytou WiFi kamerou Tip na produkt: Malé digitálne hodiny IP006 so skrytou WiFi kamerou Poradňa: Čo je to "pinhole" kamera a aké sú jej výhody? Poradňa: Čo je to "pinhole" kamera a aké sú jej výhody?

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.