5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Nie ste technický typ? Tieto 4 zariadenia len zapnete a idete do akcie!

Špionážne zariadenia sú bez pochyby zaujímavými zariadeniami a technológia v nich rýchlo napreduje, čo vedie k neustálemu uvádzaniu nových a vzrušujúcich zariadení. Mnohokrát ale potrebujete technické znalosti a hromadu špeciálneho vybavenia, aby ste ich boli schopní používať. Nie však vždy. Tu je náš sprievodca rôznych zariadení, ktoré sú po rozbalení z krabice ihneď pripravené do akcie.

Špionážne okuliare

Pokiaľ ide o špionážne zariadenia v štýle agenta 007, tak okuliare so vstavanou špionážnou kamerou sú jasným víťazom. Pri okuliaroch doslova nie sú potrebné žiadne technické zručnosti, pretože stačí si len okuliare nasadiť a stlačiť tlačidlo ON/OFF, čím spustíte a zastavíte nahrávanie. Všetko zábery sa automaticky ukladajú na pamäťovú microSD kartu ukrytú v ráme.

Špionážne okuliare so skrytou kamerou ponúkajú nahrávanie na úrovni očí pomocou prirodzeného pohybu zachytávajú každý uhol bez použitia rúk. Ak niečo chcete natočiť, stačí sa na to len pozrieť - čo môže byť jednoduchšie? K dispozícii je vstavaná nabíjateľná batérie, záznam videa vo vysokom rozlíšení a skrytá kamera, ktorú je ťažké odhaliť aj pri bližšom skúmaní. Okuliare sa ponúkajú s priehľadnými alebo slnečnými sklami.

Jednou z obľúbených skrytých kamier v okuliaroch je Lawmate PV-EG20DL.

Skrytá kamera v sieťovom adaptéri

Takáto skrytá kamera so špionážnou kamerou je dokonalým príkladom technológie "ihneď po vybalení". Jednoducho zastrčte toto zariadenie - špionážnu kameru maskovanú ako úplne obyčajný sieťový adaptér - a začnite nahrávať. Prístroj detekuje pohyb a automaticky začne nahrávať video vo vysokom rozlíšení 1080p a môžete ho dokonca sledovať aj naživo. Stiahnete si bezplatnú aplikáciu z App Store alebo Google Play a môžete sledovať zábery v reálnom čase odkiaľkoľvek na svete.

Jednou z obľúbených skrytých kamier v sieťovom adaptéri je Lawmate PV-UC10i.

GPS tracker

Ak potrebujete okamžite začať sledovať vozidlo alebo niečo iné, nezabudnite mať vo vrecku jeden z týchto užitočných pomôcok. GPS lokátor má magnety, takže ho môžete jednoducho pripevniť na vhodný povrch a ste pripravený začať sledovať. GPS lokátor funguje hneď po vybalení bez potreby káblov alebo softvéru. Potrebujete iba smartphone. Zavoláte si na číslo SIM karty vloženej v lokátore a behom pár chvíľ vám lokátor odošle presnú polohu v SMS správe.

Jedným z najobľúbenejších lokátorov je model Secutek SGT-208 s výdržou 100 dní.

Digitálny diktafón v USB kľúči

Ak hľadáte malé nenápadné zariadenie na nahrávanie zvuku, tak vyberte toto. Nastaviť sa dá veľmi jednoducho a na prístup k záznamom a na nabíjanie budete potrebovať PC alebo Notebook. Digitálny diktafón v USB kľúči má výdrž batérie v pohotovostnom režime 25 dní. Nahrávanie sa zapne iba vtedy, keď sa v okolí zariadenie budú diať nejaké zvuky. Ešte lepšie je, že diktafón vyzerá ako obyčajnú USB kľúč, takže nikto nebude mať podozrenie, že sa v ňom skrýva špionážne zariadenie.

Jedným z najobľúbenejších diktafónov USB kľúči je model Esonic MQ-U310.

Páčil sa Vám tento článok?
Nevadí, ak nie ste špión: Skrytú kameru môžete používať aj vy Nevadí, ak nie ste špión: Skrytú kameru môžete používať aj vy Ajax Ajax

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.