5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Monitorujte svoju kanceláriu alebo domácnosť! Človek nikdy nevie...

V dnešnej dobe pobehuje po vonku veľa neprajníkov, preto je dobré mať veci pod kontrolou. Peňaženku zo stola Vám môže zobrať aj ten, o kom by ste to napríklad vôbec nepovedali.

Skrytá kamera, ktorú si dnes predstavíme, je zabudovaná v digitálnych hodinách. Vďaka zrkadlovej prednej časti je objektív lepšie zamaskovaný  než kedykoľvek predtým. Toto zariadenie môže byť batériovo napájané po dobu 2-3 hodín alebo ho môžete napevno zapojiť do el. siete. Skrytá kamera má skvelé rozlíšenie nahrávania 1080p a podporuje WiFi siete. Vďaka tomu si môžete na svojom smarpthone pozerať zábery z kamery v reálnom čase. Tento model má aj infračervené prisvietenie, takže ho môžete používať aj v úplnej tme.

Ako skrytá kamera v hodinách funguje?

Nastavenie zariadenia je skutočne veľmi jednoduché. Budete potrebovať aplikáciu Pro iCam na vašom iPhone alebo Androide. Následne sa s mobilom pripojíte k WiFi budíku, načítate cez aplikáciu QR kód budíku, vyberiete domácu alebo kancelársku WiFi sieť, zadáte heslo a sledovanie sa môže začať.

Vo vnútri zariadenia sa nachádza skrytý slot na micro SD kartu, kde sa ukladajú všetky videozáznamy. Takže aj v prípade, že sa vám vypne internet alebo nemáte možnosť práve sledovať prenos z kamery, budete mať stále videozáznamy uložené na SD karte. Až 100 hodín záznamu vo Full HD rozlíšení je možné uložiť na pamäťovú kartu s kapacitou 128GB. Záznamy sa dajú ľahko a pohodlne prezerať a vymazávať na počítači Mac alebo PC.

Ak chcete zapnúť nočné videnie tejto skrytej kamery, prihláste sa do kamery pomocou aplikácie Pro iCam, v ľavom hornom rohu uvidíte ikonu žiarovky. Stlačením ikony zapnete alebo vypnete nočné prisvietenie. Video sa zmení z farebného na čierno-biele, čo vám signalizuje, že IR prisvietenie bolo aktivované. Ak máte viacero takýchto skrytých kamier umiestnených vo vašej firme alebo domácnosti, môžete si prezerať všetky kamery prostredníctvom jednej aplikácie Pro iCam, ktorá je zadarmo k dispozícii v obchodoch Google Play alebo App store.

Prečo si vybrať túto skrytú WiFi kameru?

Hľadáte skrytú kameru na monitorovanie kancelárie či domácnosti? Toto zariadenie je navrhnuté tak, aby fungovalo v akomkoľvek prostredí. Môže byť nepretržito napájané z el. siete alebo môže pracovať 2-3 hodiny so zabudovanej batérie, čo vám dáva flexibilitu pri presune zariadenia do inej miestnosti či objektu. Výpadky el. energie môžu byť v niektorých mestách veľmi časté, ale väčšina z nich je krátkodobá, takže sa nemusíte obávať toho, že by ste prišli o záznam. Plné nabitie na tomto zariadení trvá zhruba 4 až 5 hodín.

Všetky videozáznamy sú označené dátumom a časom a zaznamenávajú sa vo formáte. AVI, takže ich môžete pohodlne prehrať v počítačoch so systémom Windows alebo Mac bez toho, aby ste si museli sťahovať špeciálny softvér. Vstavaný videorekordér je schopný nahrávať udalosti vo Full HD rozlíšení (1920x1080p) a sledovať ich môžete pomocou prehrávača Windows, VLC media player alebo BSPlayer. Pri použití 128GB pamäťovej karty si viete zaznamenať až 100 hodín záznamu.

Použitie skrytej WiFi kamery

 • sledujte opatrovateľku, či sa správa k vašej ratolesti tak ako sa má, alebo či vám nekradne vaše veci
 • sledujte nájomníkov, či vám neničia váš majetok
 • sledujte svoje deti
 • majte pod kontrolou upratovačku
 • sledujte, čo robí váš manžel alebo manželka
 • a mnoho ďalších...

Vlastnosti skrytej kamery

 • vďaka modernému dizajnu hodiny zapadnú či už v kancelárii, domácnosti, apartmánoch, garážach a ďalších
 • zaznamenáva video vo Full HD rozlíšení (1920x1080p)
 • 90-stupňový uhol záberu
 • kompresia H.264 – vďaka nej sa zmestí na 128GB pamäťovú kartu až 100 hodín záznamu
 • jednoduché nastavenie WiFi
 • detekcia pohybu vás upozorní v mobilnej aplikácii na pohyb
 • dátum a čas uskutočnenia nahrávky
 • podpora až 128GB micro SD kariet
 • podpora systémov Mac alebo PC
 • možnosť stáleho napájania z el. siete

Keby sme to mali zhrnúť, tak sa jedná o zariadenie so skvelým pomerom cena/výkon. Za 120€ sa vám dostane do rúk zariadenie, ktoré dokáže nahrávať vo vysokom rozlíšení, záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu, pohodlne sa dá sledovať cez mobilnú aplikáciu, môže byť nepretržite napájaná z el. siete, v prípade výpadku elektriny využíva vstavanú batériu, má nenápadný vzhľad a moderný dizajn.

WiFi kameru v hodinách nájdete v našej širokej ponuke skrytých kamier.

Páčil sa Vám tento článok?
IP kamery vs. HD analógové kamery IP kamery vs. HD analógové kamery Exkluzívna distribúcia keyloggerov značky Keelog v SR Exkluzívna distribúcia keyloggerov značky Keelog v SR

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.