5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Exkluzívna distribúcia keyloggerov značky Keelog v SR

S potešením Vám môžeme oznámiť, že sme sa od 01.05.2018 stali exkluzívnym distribútorom značky Keelog na slovenskom trhu pre oblasť spy produktov, teda hlavne keyloggerov.

Keyloggery Keelog patria v kategórii monitoringu PC medzi absolútnu svetovú špičku a kombinujú v sebe precízny dizajn, vysokú kvalitu, veľmi priaznivú cenu a spoľahlivosť pri prevádzke.

Exkluzivita pre slovenský trh nám dáva podstatne viac priestoru k tomu, aby sme ponúkli našim zákazníkom širší sortiment produktov Keelog podporený rýchlym dodaním (95% objednávok expedujeme do druhého dňa) a kvalitným popredajným servisom.

Keelog disponuje taktiež vstavaným modulom Keelogeru s rozmermi iba 12x12mm, ktorý je veľmi jednoduché implementovať do ktorejkoľvek káblovej klávesnice.

Páčil sa Vám tento článok?
Monitorujte svoju kanceláriu alebo domácnosť! Človek nikdy nevie... Monitorujte svoju kanceláriu alebo domácnosť! Človek nikdy nevie... Skrytá kamera alebo kamerový modul? Skrytá kamera alebo kamerový modul?

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.