5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Tipy ako využiť aplikáciu Smart Life pre smart domácnosť

t

Aplikácia Smart Life využíva celá rada produktov Secutek Smart, a môžete skrz ňu nie len spravovať jednotlivé zariadenia, ale aj nastavovať rôzne väzby. V tomto článku vám predstavíme tipy na užitočné automatizácie.

1. Príchod a odchod

Nastavte si scénu príchodu a odchodu, ktorú využijete napríklad na chate a následne ju môžete vyvolať jedným kliknutím. Môžte si nastaviť vypnutie kúrenia, zhasnutie svetiel, vypnutie zásuviek, aby spotrebiče do nich pripojené zbytočne nespotrebovávali energie, vypnutie bojleru a zapnutie detekcie pohybu na bezpečnostnej kamere, či aktiváciu PIR pohybových a magnetických senzorov na dverách a oknách.

Pri scéne príchod zase môžete nastaviť "oživenie" celého domu, vrátane deaktivácie detekcie pohybu na kemere.

Pri týchto scénach si môžete naviac nastaviť automatické spustenie, napríklad pri príchode, alebo odchode z vybranej lokácie.

2. Alarm

Ak kamera deteguje pohyb, môže vám zaslať upozornenie do aplikácie a k tomu napríklad spustiť sirénu, či rozsvietiť svetlá a nastaviť ich do požadovanej farby.

3. Smart vykurovanie miestností

Pomocou smart termohlavíc môžete efektívne riadiť vykurovanie v celom dome. Behom noci sa automaticky bude vykurovať iba spálňa a cez deň naopak iba obývacie miestnosti.

Páčil sa Vám tento článok?
Najčastejšie otázky na produkty Secutek Smart Najčastejšie otázky na produkty Secutek Smart Ako riešiť problém s notifikáciami z aplikácii Ako riešiť problém s notifikáciami z aplikácii

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore