Stráženie detskej aktivity na PC

Poradca pri výbere produktov pre stráženie detskej aktivity na PC

V dobe, keď je takmer každý počítač pripojený k internetu môže v počítači číhať na Vaše dieťa celé množstvo hrozieb v podobe kyberšikany či pedofilov. Pokiaľ Vaše dieťa prechádza náročným obdobím, môže byť náchylné zapliesť sa so zlou partiou, k užívaniu drog a ďalším rizikovým javom. Ak ustrážite detskú aktivitu na PC, môžete tak zakročit včas a tieto aktivity ukončiť.

1. Program na sledovanie PC

 

Program na sledovanie PC stačí raz nahrať do počítača a on sa pri každom spustení PC automaticky aktivuje. Sledovací program beží v počítači samozrejme úplne tajne. Vďaka sledovaciemu programu tak budete mať dokonalý prehľad o aktivite Vášho dieťaťa na počítači. 

Pre nahranie sledovacieho programu môže byť niekedy nutné prekonať heslo v počítači. S tým Vám hravo pomôže náš Windows Breaker, ktorý zaistí prelomenie hesla do Windows.

2. Chat Stick na odpočúvanie četovacích programov

Chat Stick je veľmi jednoduchým a efektivnym nástrojom pre odpočúvanie četovacích programov. Chat Stick stačí zapojiť do PC a spustiť. Špeciálny USB kľúč Chat Stick následne prehľadá celé počítače a vytiahne z nich všetku konverzáciu z najbežnejšie používaných četovacích programov ako je Skype, ICQ, Trillian, Miranda, MSN, Hello či Yahoo!. Chat stick je možné používať opakovane na rôznych PC aj notebookoch. Vďaka Chat Sticku tak budete mať dokonalý prehľad o tom, s kým a o čom si Vaše dieťa píše. Vďaka Chat Sticku môžete odhaliť rizikovú komunikáciu Vášho dieťaťa a zakročiť ešte včas.

3. Keylogger - sledovanie stlačení klávesov

Zapojení keyloggeru

Keylogger je jednoduché zariadenie, ktoré po pripojení medzi klávesnicu a PC začne zaznamenávať všetky stlačenia klávesov. Výhoda keyloggerov je, že sú úplne neodhaliteľné antivírusovým softvérom a inštalácia trvá iba pár sekúnd. Keylogger stačí pripojiť medzi klávesnicu a PC a tým je inštalácia hotová. Zaznamenané dáta z keyloggeru je možné po zadaní kódu zobraziť priamo v infiltrovanom PC či môžu byť odosielané cez email.  Lepšie keyloggery zaznamenávajú stlačenia kláves vrátane dátumu a času.

 


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.