Hodinky s kamerou

Hodinky s kamerou sú vhodným doplnkom na nahrávanie skrytých záznamov. V našej ponuke nájdete široký sortiment najrôznejších hodiniek s kapacitou až 16GB a FULL HD rozlíšením. Špionážne hodinky s kamerou máme štandardne na sklade a najmä pražským zákazníkom odporúčame vybrať si špionážne hodinky priamo v našej predajni. viac informácií

Kedy sa môžu špionážne hodinky s kamerou hodiť

Stále sa s niekým dohadujete o tom, kto čo kedy povedal či nepovedal? Stali ste sa niekdy svedkom prekračovania právomocí verejných činiteľov? Vypýtal si od Vás niekto úplatok?... Vo všetkých týchto prípadoch a mnohých ďalších by sa Vám celkom určite hodila možnosť skrytého nahrávania, s čím by Vám boli hodinky s kamerou celkom iste nápomocné! 

Ako hodinky so skrytou kamerou fungujú?

Špionážne hodinky so skrytou minikamerou vyzerajú na prvý pohľad ako obyčajné hodinky. Vo vnútri je však dômyselne ukrytá kamera, ktorá je kedykoľvek pripravená na okamžité nahrávanie. Hodinky s kamerou sú vybavené vlastnou pamäťou až 16 GB. Skrytá kamera v hodinkách sa aktivuje jedným z postranných tlačidiel a u lepších modelov máte možnosť nielen natáčať video, ale aj fotiť a nahrávať samotné audiozáznamy. Hodinky s kamerou patria medzi veľmi obľúbené špionážne minikamery.

Funkcie hodiniek s kamerou:

  • natáčanie videa
  • fotografovanie
  • nahrávanie audia
  • funkcie webkamery
  • funkcia úložiska

Ako dlho vydržia špionážne hodinky s kamerou nahrávať?

Mini kamera v hodinkách vydrží obvykle na 90 - 120 minút záznamu. Vo chvíli, keď sú však hodinky v pohotovostnom móde alebo úplne vypnuté, vydrží batéria nabitá aj viac ako mesiac. Vybrané modely hodiniek podporujúce nahrávanie samostatného zvuku vydržia nahrávať aj viac ako 5 hodín pri plnom nabití.  

Napájanie hodiniek s mini kamerou

Na hodinkách stačí odskrutkovať jedno z tlačidiel , pod ktorým je ukrytý vstup pre špeciálny kábel. Z druhej strany je na kábli USB výstup na pripojenie do PC či USB nabíjačky. Kamera v hodinkách sa dobíja približne 90 minút. Ručičky hodiniek sú poháňané samostatnou hodinárskou batériou, ktorá má výdrž 6 - 12 mesiacov. Batériu Vám môžeme v našej prevádzkarni vymeniť.

Ako hodinky s kamerou použiť?

Akonáhle hodinky s kamerou nabijete, sú ihneď pripravené na použitie. Štandardne sú hodinky s kamerou vybavené dvoma aktívnymi tlačítkami, ktorými je kamera v hodinkách aktivovaná. Jedno tlačítko obvykle slúži ako "akčné tlačítko" a druhé na prepínanie módu. Najprv navoľte správny mód a "akčným tlačítkom" potom spustite nahrávanie alebo spravte fotografiu. 

Kvalita zvuku z hodiniek

Kvalita, s ktorou hodinky s kamerou zaznamenávajú zvuk sa líši od modelu k modelu. Aj tie najzákladnejšie hodinky s kamerou však bez problémov zaznamenajú konverzáciu do vzdialenosti cca 2 metrov. Kvalitnejšie špionážne hodinky s kamerou zaznamenajú zvuk aj na vzdialenosť 5 metrov.

0,00 €
0 200 Od Do 0
200,00 €
9 položiek
IR Špionážne hodinky, 1920x1080px

IR Špionážne hodinky, 1920x1080px 8 / 16GB

Špionážne hodinky s mini skrytou kamerou s rozlíšením 1920x1080px. Hodinky disponujú IR prisvietením pre nahrávanie v úplnej tme.

Viac než 10 ks skladom
105,00 € od 80,00 €
-24 %
Zlatá stredná cesta
Športový náramok OC56 s audio a video záznamom

Športový náramok OC56 s audio a video záznamom

Bežne vyzerajúce moderné hodinky športového vzhľadu so skrytou Full HD kamerou a možnosťou robiť aj samostatné audio či fotografie.

Viac než 5 ks skladom
80,00 €
   
Hodinky so Super HD kamerou Secutek SEG-WTC2K

Hodinky so Super HD kamerou Secutek SEG-WTC2K

Elegantné hodinky skrývajúce kameru s rozlíšením SUPER HD a uhlom záberu 65 °. Disponujú funkciami ako detekcia pohybu, tromi pracovnými režimami či v...

Skladom 3 - 5 ks
160,00 € 119,80 €
   
-25 %
Špionážne hodinky s kamerou ML-S06

Špionážne hodinky s kamerou ML-S06

Špionážne hodinky s Full HD minikamerou, s IR prisvietením pre nočné videnie, zabudovaným mikrofónom, funkciou detekcie pohybu a internou pamäťou 32 G...

Viac než 5 ks skladom
od 76,00 €
Hodinky so skrytou kamerou CW-01

Hodinky so skrytou kamerou CW-01

Špionážne hodinky moderného športového vzhľadu, ktoré nahrávajú až vo full HD rozlíšení, disponujú vstavanou pamäťou 16GB a IR prisvietením

Viac než 5 ks skladom
od 80,00 €
Super HD špionážne hodinky T6L

Super HD špionážne hodinky T6L

Špionážne hodinky moderného športového vzhľadu, ktoré nahrávajú až vo Super HD rozlíšení, majú uhol záberu 65 ° a vstavanú pamäť 16GB.

Viac než 5 ks skladom
155,00 €
   
Športové hodinky s kamerou CW-05

Športové hodinky s kamerou CW-05

Moderné špionážne hodinky so športovým dizajnom, ukrývajúce Full HD kameru, ktorá nenápadne zaznamená video alebo zaobstará fotografiu. Veľkosť intern...

Skladom 1 - 2 ks
75,00 €
   
Športové hodinky s Wi-Fi kamerou Secutek SNV-FOX9C

Športové hodinky s Wi-Fi kamerou Secutek SNV-FOX9C

Moderné špionážne hodinky so športovým designom, ukrývajúce HD kameru s WiFi, možnosť osvetlenia s 3 stupňami intenzity, fotografovanie, veľkosť pamät...

Skladom 3 - 5 ks
115,00 € 99,00 €
   
-14 %
Hodinky s FULL HD kamerou

Hodinky s FULL HD kamerou

Hodinky s FULL HD kamerou, rozlíšením 1920x1080px a kapacitou 8GB.

Skladom 3 - 5 ks
99,00 €
   

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Špeciálne funkcie
ďalšie možnosti (1)
Noční vidění
Spôsob komunikácie
Rozlíšenie
Spôsob použitia
Spôsob napájania
Metoda de înregistrare
Úhel záběru
od
65°
do
65°
0 0 Od Do
Výrobcovia

Populárne

Kontakt

+421 949 171 498 facebook
Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore