Kamery do bytu

Kamery do bytu nemusia poslúžiť iba proti zlodejom. Skrytá minikamera do bytu môže napríklad pomôcť na odhalenie nevery či overenie si, ako  sa opatrovateľka k Vašemu dieťaťu správa v dobe Vašej neprítomnosti.

Minikamery do bytu môžu byť maskované v hodinách, budíkoch, podstavcov alebo ďalších objektoch. Ak Vás neuspokojí bežná ponuka, môžete vyskúšať buď naše kamerové moduly pre vlastné inštalácie alebo našu výrobu na objednávku.Zoradiť

Maskované či štandardné kamery do bytu

V našej ponuke nájdete bežné kamerové systémy na zabezpečenie bytu, kancelárie alebo skladu a takisto maskované kamery do bytu. Radíme Vám, aby ste si najskôr určili, čo od kamery vyžadujete a podľa toho potom prispôsobili výber vhodnej kamery do bytu.

Maskované kamery do bytu

Ponúkame celý rad maskovaných kamier do bytov či kancelárií. Kamery do bytu ponúkame s vlastným úložiškom, bezdrôtovým prenosom alebo maskované IP kamery do bytu na vzdialené sledovanie. Špionážne minikamery môžu byť kamuflované do najrôznejšej elektroniky ako sú digitálne hodinky, budíky, meteostanice, PIR čidla a ďalšie. Ďalšie dva varianty sú kamuflované minikamery do kancelárskych doplnkov ako sú napríklad kalkulačky, napájacie adaptéry alebo USB kľúče.

Domáci kamerový systém

Ak vám ide o dolapenie zlodejov alebo iných nežiadaných návštevníkov, môže Vám dobre a lacno poslúžiť napríklad 4 kamerový domáci kamerový systém, ktorý umožňuje sledovať obraz zo 4 kamier súčasne v reálnom čase a zároveň ponúka široké možnosti záznamu z kamier, ktorý môže prebiehať podľa prednastaveného časového rozvrhu, pri detekcii pohybu alebo môže byť spustený manuálne. 

Pre fajnšmekrov môžeme ponúknuť podobný kamerový systém, ktorý má však digitálny šifrovaný prenos obrazu (bez interferencií s WiFi alebo inými sieťami a bez možnosti nežiadúceho odchytnutia obrazu), ktorý sa dá sledovať pomocou internetu na neobmedzenú vzdialenosť priamo z mobilného telefónu.

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary