Špionážna technika

Špionážna technika

Za špionážnu techniku sú považované všetky produkty určené na skrytý audio či video záznam, sledovanie pohybu vozidiel či osôb, skryté minikamery, programy na sledovanie PC či odpočúvanie mobilu. Špionážna technika môže slúžiť nie len detektívom, či tajným agentom, ale aj bežným užívateľom. Najrôznejšie produkty špionážnej techniky môžu poslúžiť na stráženie a ochranu detí, na zabezpečenie domu či kancelárie. Špionážna technika, konkrétne napríklad mikroslúchadlo môže rovnako veľmi uľahčiť život študentom.

SPYobchod.sk ponúka kompletný sortiment špionážnej techniky

V našom obchode www.SPYobchod.sk nájdete všetky produkty, ktoré sa týkajú špionážnej techniky. 
Ak chcete prejsť na výber konkrétnych produktov, stačí vybrať požadovanú kategóriu zo stĺpca umiestneného vľavo. Ak by ste u nás náhodou nenašli to, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať buď osobne na adrese:

Námestie Martina Benku 12
Bratislava - Staré mesto
811 07

alebo kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Základná aj profesionálna špionážna technika na SPYobchod.sk

Okrem štandardnej ponuky špionážnej techniky patrí do nášho sortimentu aj profesionálna špionážna technika. Vyberáme si tých najlepších dodávateľov z celého sveta a profesionálna špionážna technika v našej ponuke patrí tým pádom medzi absolútnu špičku nielen na českom ale aj celosvetovom trhu.

V súčasnej dobe máme dodávateľov špionážnej techniky z USA, Číny, Taiwanu, Južnej Kórei, Indie, Ruska a Japonska.

Okrem štandardného predaja špionážnej techniky ponúkame aj individuálne úpravy techniky podľa požiadaviek zákazníka plus vyvíjame vlastné produkty.

Medzi najčastejšie požiadavky patrí najmä kamufláž špionážnej techniky či zvýšenie výdrže pri vybraných produktoch.

Špionážna technika a jej rozdelenie

V nasledujúcich odstavcoch stručne popíšeme jednotlivé oddelenia špionážne techniky, ktoré nájdete na našom eshope.

Odpočúvania

Odpočúvania sú najbežnejšie využívanou špionážnou technikou. Odpočúvania slúžia k vzdialenému odposluchu priestorov alebo osôb. Ak využijete napríklad GSM odpočúvanie, môžete pomocou mobilného telefónu odpočúvať z ľubovoľnej vzdialenosti. 

Rozdelenie odpočúvaní:

 • GSM odpočúvanie
 • RF odpočúvanie
 • Ďiaľkové odpočúvanie
 • Odpočúvanie cez stenu

V odkaze nájdete všetky odpočúvania z našej ponuky a podrobnejšie rozpísané informácie ku konkrétnym odpočúvaniam.

Sledovacie zariadenie

Sledovacie zariadenie je špionážna technika určená na vzdialené sledovanie pohybu osôb či vozidiel. Sledovacie zariadenie môže fungovať buď aktívne - a v reálnom čase odosielať svoje umiestnenie na server či pomocou SMS alebo pasívne a iba zaznamenávať na vlastné úložisko.

Špionážne minikamery

Špionážne minikamery môžu slúžiť na odhalenie zlodejov, podvádzajúcich zamestnancov, nahrávanie schôdzok, odhalenie neverných partnerov a aj na bežné zabezpečenie domu. Špionážne minikamery ponúkame v mnohých prevedeniach. Ak Vám nebude vyhovovať žiadna špionážna kamera z našej štandardnej ponuky, môžeme vykonať úpravu vybranej špionážne kamery podľa vašich požiadaviek.

Odpočúvacie zariadenia

Odpočúvacie zariadenia môžu poslúžiť k odhaleniu nevery, zlodejov vo firme a všeobecne na odhaľovanie informácií. 

Napríklad GSM odpočúvanie má úplne neobmedzený dosah a umožňuje tak monitorovať priestor takmer z ktoréhokoľvek miesta na svete. Odpočúvacie zariadenia nemusia slúžiť len ako špionážna technika, ale napríklad aj na zabezpečenie bytu či kancelárie.

Mikroslúchadlá

Mikroslúchadlo je veľmi špecifická špionážna technika, ktorú okrem bezpečnostných zložiek a bodyguardov využívajú najmä študenti. Mikroslúchadlo, známe tiež ako špionážne slúchadlo či neviditeľné slúchadlo, meria iba pár milimetrov a funguje úplne bezdrôtovo. Mikroslúchadlo sa bezdrôtovo prepojí s mobilným telefónom či vysielačkou a následne môže slúžiť na skrytú nápovedu.

LawMate minikamery a záznamové zariadenia

Okrem bežných minikamier u nás nájdete i profesionálnu techniku LawMate, ktorá je vhodná i pre tých najnáročnějších užívateľov. Spoločnosť LawMate vyrába celý rad mini kamier so záznamom, samostatných minikamier, záznamových zariadení a ďalšiu špionážnu techniku.

Bezpečnostná technika

Okrem špionážnej techniky sa venujeme i bezpečnostnej technike. Nájdete u nás bežné zabezpečovacie systémy, ako aj špeciálne bezpečnostné riešenie na mieru, ktoré vyrábame pod vlastnou značkou Secutron.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

  Cena:
  12,00 €
 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

  Cena:
  112,00 €
 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

  Cena:
  12,00 €
 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

  Cena:
  12,00 €
 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  Cena:
  200,00 €