5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Smart videotelefón ako zabezpečenie domu?

18.02.2021 Články

Ešte ste nepremýšľali nad zabezpečením svojho domu pomocou videotelefónu? Možno by ste mali.

Smart videotelefóny totiž vedia o mnoho viac, než upozorniť na prichádzajúcu návštevu.

Pozrite sa, čo všetko vie smart videotelefón

  • Automatické nahrávanie pri detekcii pohybu - budete tak mať zaznamenanú všetky aktivity pred vašim pozemkom a budete mať v rukách potrebné dôkazy v prípade nepríjemnej udalosti.

  • Okamžité upozornenie na podozrivú aktivitu na mobil - ak detekuje smart videotelefón podozrivú aktivitu, tak vám okamžite pošle upozornenie do mobilného telefónu. Vy sa tak môžete okamžite cez mobilnú aplikáciu pozrieť, čo sa pred vstupom na váš pozemok práve deje.

  • Nočné videnie - zlodeji či vandali majú smolu aj v noci. Smart videotelefóny sú totiž vybavené nočným videním.

  • Ukladanie do cloudi či externého rekordéru - určité modely vedia ukladať vytvorené záznamy aj do cloudu či externého rekordéru. V prípade, že sa páchateľ bude domnievať, že likvidáciou videotelefónu budú zničené aj dôkazy, tak pre neho máme zlú správu. Záznamy zostanú bezpečne uschované na externom rekordéri ukrytom v dome, či v cloude.

  • Neuveriteľne dlhá výdrž bez nabíjania - pokiaľ na vstupnej bráne nemáte privedenú elektrinu, nemusíte zúfať. Moderné nízkospotrebové videotelefóny vydržia z vlastnej batérie bežať aj viac než pol roka.

  • Nenápadné riešenie oproti bežným kamerám - ak chcete lumpa natočiť pri čine, smart videotelefón je skvelým riešením, nakoľko na rozdiel od kamerového systému, nebudí pozornosť.

  • Mnoho ďalších funkcií ako napríklad otváranie el. zámku mobilom, či RFID čipom. Komunikácia s návštevou v reálnom čase cez mobil, aj keď nie ste práve doma. Široký uhol záberu či možnosť zdieľania s ďalšími užívateľmi, napr. v rámci rodiny.
Páčil sa Vám tento článok?
Porovnanie domácich alarmov Porovnanie domácich alarmov Zákazková výroba Zákazková výroba

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.