GPS lokátory na externú inštaláciu

GPS lokátor, známy aj ako GPS tracker, Vám umožní sledovať pohyb vybraného vozidla či osoby. Kvalitnejšie GPS lokátory vám umožnia sledovať aj históriu, kde sa vozidlo pohybovalo až rok spätne. V tejto sekcii nájdete GPS lokátory s možnosťou magnetického pripevnenia na exteriér auta.

Ponúkame unikátne GPS lokátory s výdržou až 360 dní z vlastnej batérie!Zoradiť

Využitie pre GPS lokátory

GPS lokátor je veľmi užitočné zariadenie, ktoré má celý rad využití. Medzi hlavné z nich patria zabezpečenie vozidla proti krádeži, stráženie histórie pohybu vozidla a overenie, či je tam, kde by malo byť a to či už sa jedná o kontrolu zamestnancov, alebo partnera. Ďalšie príklady využitia GPS trackera môžu byť napríklad:

 • sledovanie kontajnerov
 • sledovanie lodí a plavidiel
 • sledovanie stavebných strojov
 • a ďalšie...

Online sledovanie pohybu GPS lokátoru

Ak chcete v reálnom čase sledovať, kde sa GPS lokátor pohybuje, budete potrebovať, aby GPS lokátor podporoval sledovanie v online režime. K tomu je potrebné mať buď predplatenú prevádzku servera, na ktorom sa bude poloha v mape zobrazovať, alebo v ideálnom prípade vybrať taký GPS lokátor, ku ktorému je dodávaná aplikácia pre mobilné telefóny, v ktorej je možné polohu jednoducho sledovať.

Sledovanie histórie pohybu vozidla

Na spätné sledovanie histórie pohybu vozidla, je nutné, aby GPS lokátor priebežne odosielal dáta na server, kde budú ukladané. Na aktiváciu tejto funkce je nutné vložiť do GPS lokátora SIM kartu s aktívnym internetom.

Vďaka tejto funkcii budete môcť sledovať kompletnú históriu pohybu vozidla až 1 rok spätne.

GPS lokátory so smartphone aplikáciou

Na čo najpohodlnejšie sledovanie dát z lokátora nájdete v našej ponuke aj GPS lokátory, ku ktorým je zadarmo dodávaná aplikácia na sledovanie z Android / iPhone telefónu. So sledovacou aplikáciou už nikdy nebudete musieť zdĺhavo zasielať SMS správy na GPS lokátor a čakať až odpovie. Jednoducho si otvoríte aplikáciu vo svojom mobile a poloha lokátora sa vám ihneď aktualizuje priamo v mapovom podklade. Pod jedným prihlásením môžete v aplikácii jednoducho prepínať medzi sledovaním viacerých lokalizačných jednotiek.

Rýchla inštalácia

Možnosť rýchlej inštalácie lokátora môže byť veľmi dôležitá. Preto sú naše lokátory vybavené špeciálnym magnetickým, vodotesným boxom alebo priamo interným magnetom. GPS lokátor je tak možné behom pár sekúnd pripevniť na podvozok auta, trup lode, kontajner či iný sledovací objekt. Mnoho z našich sledovacích zariadení je vodotesných a vhodných teda aj na použitie vo vode. 

Ako dlho vydrží GPS lokátor v prevádzke

Kapacita batérie nie je zďaleka všetko. Pre výdrž je zásadné, či má GPS lokátor integrovaný pohybový senzor a či dokáže správne využívať uspávací režim.

GPS lokátor s podporou inteligentných uspávacích režimov môže mať až 100x nižšiu spotrebu energie, než lokátor bez ich podpory. To znamená, že lokátor môže mať 10x menšiu batériu a napriek tomu vydrží 10x dĺhšie.

Dôležitosť pohybového senzoru sa znižuje so zvyšujúcím sa počtom hodín, ktoré za deň vozidlo najazdí.

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • GPS lokátor do auta - výdrž 100 dní  

  GPS lokátor do auta - výdrž 100 dní

  Kvalitný GPS lokátor do auta s vysokou citlivosťou a výdržou až 100 dní. Online mapový podklad s uchovávaním histórie + aplikácia Android telefóny.

  Cena:
  109,00 €
 • GPS lokátor TK-104 (výdrž 60 dní)  

  GPS lokátor TK-104 (výdrž 60 dní)

  GPS lokátor TK-104 je veľmi solídne zariadenie s extrémnou výdržou až 60 dní, ktorý je vhodný na stráženie vozidla, karavanu či prívesu.

  Cena:
  80,00 €
 • GPS tracker do auta - výdrž 200 dní  

  GPS tracker do auta - výdrž 200 dní

  Robustný GPS tracker do auta s vysokou citlivosťou a extrémnou výdržou až 200 dní. Online mapový podklad s uchovávaním histórie + aplikácia pre Android telefóny.

  Cena:
  180,00 €
 • GPS lokátor TK-102  

  GPS lokátor TK-102

  Ekonomická varianta GPS lokátora, vhodného na stráženie detí, vozidla či domácich miláčikov. 

  Cena:
  40,00 €
 • GPS lokátor do auta - výdrž 400 dní  

  GPS lokátor do auta - výdrž 400 dní

  Robustný GPS lokátor do auta s vysokou citlivosťou a extrémnou výdržou až 400 dní. Online mapový podklad s uchovávaním histórie + aplikácia pre Android telefóny.

  Cena:
  200,00 €