SPY slúchadlá

Neviditeľné slúchadlo alebo mikroslúchadlo alebo spy slúchadlo je vhodné najmä pre bezpečnostné zložky, detektívov, ochranku, ale aj pre študentov.

Spy slúchadlo má rozmery iba pár milimetrov a po vložení do ucha sa celkom stratí vo zvukovode. Bezdrôtové slúchadlo na skrytú komunikáciu je možné spárovať buď s mobilným telefónom alebo priamo s vysielačkou.

Jedným z obľúbených modelov je Spy slúchadlo ECONOMY, ktoré má napriek nízkej cene stále veľmi dobré vlastnosti. Pre náročných užívateľov máme v ponuke viacero profi modelov.Zoradiť

Využitie spy slúchadla

Zabudnite na opisovanie či ťaháky a vyriešte skúšky pomocou spy slúchadla! Vďaka mikroslúchadlu Vám môže komplic na druhej strane telefónu bezpečne nadiktovať celý test a Vy už nemusíte riskovať odhalenie ťaháku.

Mikroslúchadlo pre skrytú komunikáciu meria len pár milimetrov a ponúkame ho v niekoľkých variantoch, z ktorých si môžete vybrať presne to neviditeľné slúchadlo, ktoré Vám bude najviac vyhovovať. Spy slúchadlo môže pomôcť, okrem štúdia, aj pri prezentáciách, debatách a ďalších situáciách.

Ako spy slúchadlo funguje

Spy slúchadlo alebo neviditeľné slúchadlo funguje v princípe rovnako ako klasické hands-free, akurát je úplne bezdrôtové a má podstatne menšie rozmery, takže sa úplne stratí v uchu. Spy slúchadlo je potrebné doplniť vybraným príslušenstvom, ktoré zaisťuje prenos zvuku, buď z mobilného telefónu, alebo vysielačky.

Na čo si dať pozor pri používaní spy slúchadla

Pri používaní spy slúchadla je nutné dbať na ušnú hygienu. Tým, že je neviditeľné slúchadlo skutočne miniatúrne, tak je jeho reproduktor pomerne náchylný na znečistenie. Stačí trocha nečistoty a počuteľnosť slúchadla sa môže podstatne zhoršiť. 

Ak počujete v spy slúchadle pískanie, signalizuje to, že životnosť batérie sa blíži ku koncu a je nutné ju vymeniť. Pri kúpe odporúčame zaobstarať batérie do mikroslúchadla do zásoby.

Ako prepojiť mikroslúchadlo s telefónom

Neviditeľné spy slúchadlo prepojíte s mobilným telefónom pomocou indukčnej slučky, ktorú je možné spojiť s telefónom, buď zapojením káblu do slúchadlového vstupu (pri tomto variante môžete prepojiť mikroslúchadlo napríklad aj s mp3 prehrávačom) či v komfortnejšom variante prepojiť spy slúchadlo pomocou bluetooth indukčnej slučky.

Ak nechcete mať indukčnú slučku okolo krku, je možné prepojiť mikroslúchadlo pomocou bluetooth transmitteru, ktorý môže byť ukrytý v hodinkách, okuliaroch či pere.

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Mikroslúchadlo PROFI  

  Mikroslúchadlo PROFI

  Mikroslúchadlo PROFI je spracované v najvyššej kvalite a je to ideálny doplnok na skrytú nápovedu. 

  Cena:
  59,00 €
 • MicSpy mikroslúchadlo + GSM box  

  MicSpy mikroslúchadlo + GSM box

  funguje bez mobilného telefónu miniatúrne rozmery najkvalitnejší zvuk

  Cena:
  235,50 €