Šifrovanie pevnej linky

Šifrované telefóny Vám ušetria veľa času, ktorý by ste museli venovať osobným stretnutiam pre oznamovanie citlivých informácií. Šifrovaný telefón umožňuje bezpečnú komunikáciu, ktorá je pre akéhokoľvek útočníka úplne nerozlúštiteľná. Zoradiť


 • Cryptophone IP 19

  Šifrovaný IP telefón  na hlasovú komunikáciu s najvyššou mierou zabezpečenia a end to end šifrovaním.   CENA NA VYŽIADANIE
  Cena: 0,50 €
   
  Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa
  Katalógové číslo: OST60Šifrované telefóny Cryptophone

Ponúkame šifrované IP telefóny značky Cryptophone, vyrábané nemeckou spoločnosťou GSMK, ktorá patrí k lídrom v šifrovaní komunikácie. Šifrované telefóny využívajú kombináciu šifrovacích algoritmov AES256 a Twofish. Pre každý jednotlivý hovor vygeneruje šifrovaný telefón samostatný kľúč, ktorý si telefóny pri spojení overia pomocou Diffie-Hellman algoritmu. 

Šifrované telefóny Cryptophone majú otvorený zdrojový kód, takže si každý môže overiť, že v aplikácii nie sú žiadne zadné dvierka.

Ako šifrovaný telefón funguje

Komunikácia medzi šifrovanými telefónmi prebieha tak, aby nemohla byť za žiadnych okolností odpočúvaná, a preto šifrované telefóny Cryptophone kombinujú niekoľko bezpečnostných prvkov.

Komunikácia je priamo vo vnútri telefónu zašifrovaná, a až potom odchádza do druhého telefónu, kde je následne dešifrovaná. Pre každý hovor je generovaný nový kľúč, ktorý je ihneď po ukončení hovoru zničený. Šifrované telefóny si kľúč medzi sebou vymenia pomocou šifrovacieho algoritmu Diffie-Hellman doplneného algoritmom Twofish, ktorý slúži na zabezpečenie proti man-in-middle útokom.

Úplná bezpečnosť všetkých dát

Šifrované telefóny Cryptophone sú chránené prístupovým heslom a zoznam kontaktov sa zobrazí až po jeho zadaní. Nikto neoprávnený sa tak k Vašim kontaktom nemá šancu dostať.