Šifrované mobilné telefóny

Šifrovací mobilný telefón Vám zaistí, že Vaša konverzácia zostane len medzi tými, ktorým je určená. Vďaka šifrovaciemu telefónu sa už nemusíte báť akejkoľvek formy odpočúvania mobilného telefónu.Zoradiť


 • VIP Call secure chip

  Špeciálny VIP Call chip zaisťuje šifrovanie hovorov a SMS na vojenskej úrovni.
  Cena: 399,50 €
   
  Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa
  Katalógové číslo: SIF01Šifrovacie telefóny Cryptophone

V našej ponuke nájdete šifrovacie mobilné telefóny Cryptophone produkované nemeckou spoločnosťou GSMK, ktorá patrí medzi lídrov šifrovania komunikácie. Šifrovacie telefóny Cryptophone využívajú kombináciu niekoľkých šifrovacích algoritmov pre najvyššie zabezpečenie komunikácie.

Ako šifrovacie telefóny fungujú

Priamo vo vnútri telefónu je hlas premenený na dátové pakety, ktoré sú následne zašifrované pomocou AES 256 algoritmu, ktorý splňuje bezpečnostné štandardy vlády USA. Takto zašifrované dáta odchádzajú z jedného do druhého telefónu, kde sú dešifrované pomocou kľúča, ktorý je vymenený pred naviazaním komunikácie pomocou Diffie-Hellman algoritmu kombinovaného s overovacím algoritmom Twofish, ktorý chráni proti man-in-middle útokom.

Pre každý hovor je generovaný náhodný, unikátny kľúč, ktorý je ihneď po ukončení hovoru zničený. Nikto vrátane výrobcov šifrovacích telefónov teda kľúče k dispozícii nemá a ani mať nemôže.

Ponuka šifrovacích telefónov

V našej ponuke nájdete niekoľko rôznych šifrovacích telefónov od nemeckej spoločnosti GSMK. Hitom je napríklad Cryptophone 500, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov a zaistí tak, že nemusíte mať samostatný telefón na šifrované hovory a druhý na bežné používanie.

Šifrovací telefón zaistí bezpečnú komunikáciu po všetkých stránkach

Šifrovacie telefóny Cryptophone umožňujú nielen vykonávať šifrované hovory, ale aj posielať šifrované SMS správy. Aplikácia je v mobilnom telefóne chránená prístupovým heslom a všetky uložené kontakty je možné sprístupniť až po jeho zadaní.