5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Secutek MS19 - sada mikroslúchadla a gombíkovej kamery pre online prenos

Pre náročných
Secutek MS19 - sada mikroslúchadla a gombíkovej kamery pre online prenos

Sada mikroslúchadla, GSM boxu s knowles mikrofónom pre skrytú nápovedu a gombíkovej kamery pre online prenos obrazu. Najlepší pomer výkon / cena.    viac

Cena za 1 ks s DPH: 395,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 329,17 €
Výroba na zákazku
Expedičná doba: 20 pracovných dní
Výrobca: Secutek Secutek
Kód produktu: MS19
Záruka: 24 mesiacov

Viac ako 10 rokov špecialista v odbore.

 Najširší sortiment špionážnej techniky.

 Vlastný vývoj a výroba na zákazku.

/secutek-ms19-sada-mikrosluchadla-a-gombikovej-kamery-pre-online-prenos-e126391.htm
Popis

Secutek MS19 - sada mikroslúchadla a gombíkovej kamery pre online prenos

Exkluzívna sada Secutek MS19, ktorá obsahuje tie najlepšie komponenty pre skrytú nápovedu. Ak chcete kompletné riešenie pre skrytú nápovedu, tak táto sada je určená práve pre vás!

 • Najvyššiu kvalitu počúvania, zaisťuje mikroslúchadlo MicSpy, ktoré je najlepším modelom v našej ponuke
 • Najcitlivejší mikrofón Knowles Acoustic zaznamená aj šepot a zaisťuje tak perfektnú kvalitu prenosu zvuku k vášmu komplicovi
 • HD online streamovanie obrazu zaistí gombíková kamera Secutek SNV-U3A

Sada Secutek MS19 umožňuje tajnú komunikáciu medzi dvomi osobami vrátane prenosu videa v reálnom čase cez internet na neobmedzenú vzdialenosť. Súčasťou setu je kvalitné mikroslúchadlo a GSM box s mikrofónom, ktorý funkciou mobilného telefónu pre tieto prípady plne nahrádza. Váš parťák teda môže sedieť v pohodlí domova pri svojom počítači a diktovať Vám správne odpovede. Vďaka vyvedenému mikrofónu, ktorý zaznamenáva aj tichý šepot, môžete priateľovi dávať inštrukcie aj vy.

Mikrosluchátko pro skrytou komunikaci

Kľúčové vlastnosti:

 • vysoká zvuková kvalita mikroslúdhala a mikrofónu
 • výdrž batérie GSM boxu cca 3 hodiny
 • výdrž batérie mikroslúchadla cca 2 - 4 hodiny
 • komunikácia prebieha cez GSM sieť (GSM box)

Gombíková kamera pre živé streamovanie obrazu vám umožní nasnímať potrebný materiál a ukázať ho vášmu parťákovi bez toho, aby bolo nutné čokoľvek diktovať do mikrofónu. Kameru pripojíte pomocou micro USB alebo USB-C (v balení nájdete redukciu), priamo do vášho mobilu, cez ktorý potom prebieha streamovanie v HD kvalite.

Kľúčové vlastnosti gombíkovej kamery

 • HD kamera s rozlíšením 1280 x 720px pri 10FPS
 • uhol záberu 60°
 • možnosť živého prenosu
 • podpora zariadení USB-C OTG alebo micro USB OTG
 • napájanie z mobilného telefónu

Mikroslúchadlo je naozaj veľmi malé (o mnoho menšie, než napr. klasické slúchadlá typu "štuple") a vkladá sa priamo do zvukovodu. Pri bežnom pohľade je takmer nemožné slúchadlo spozorovať a zvuk z neho zreteľne počuje iba jeho používateľ.

Oproti iným setom mikroslúchadiel nie je v tomto prípade potrebné mať pri sebe mobilný telefón ani indukčnú slučku. Komunikácie prebieha cez GSM sieť (GSM box) a tak od vás môže byť parťák akokoľvek ďaleko, napr. aj na opačnej strane sveta.

Vďaka špičkovému a veľmi citlivému knowles mikrofónu, ktorý zaznamená aj šepot spolu so 4W zosilňovačom zaručuje tento set vynikajúcu zvukovú kvalitu a to v oboch smeroch. Mikrofón je vyvedení na predĺženom kábli a je tak jednoduché ho umiestiť tam, kam potrebujete. Aby bol zaistený naozaj kvalitný prenos, musí byť GSM box prítomný do 30 cm od mikroslúchadla (napr. pod golierom na košeli).

GSM box obsahuje integrovanú batériu, ktorá zaistí až 3 hodiny prevádzky na jedno nabitie. Mikroslúchadlo využíva majú vymeniteľnú batériu (typ 337), ktorá ho udrží v prevádzke 2 - 4 hodiny aktívneho počúvania. Doba je závislá na intenzite hovoru a hlasitosti.

Gombíková kamera sa pripojí k mobilnému telefónu pomocou microUSB alebo USB-C konektoru. Do mobilného telefónu stiahnete aplikáciu CameraFi alebo CameraFi Live z Google Play. Táto aplikácia umožní zábery z gombíkovej kamery ukladať do telefónu, alebo dokonca na živo streamovať na youtube či inú platformu.

Spracovanie a streamovanie videa je pre mobil náročná operácia preto odporúčame používať kameru iba s výkonnými telefónmi - inak môže dochádzať k sekaniu videa.

Obsah balenia:

 • bezdrôtové mikroslúchadlo MicSpy
 • GSM box s externým Knowles mikrofónom
 • USB gombíková kamera pre živé streamovanie obrazu
 • 5 batérií
 • USB napájací kábel
 • USB nabíjačka
Informácie k návodom v češtine

Šetríme lesy a návody štandardne netlačíme. Môžete si ich však stiahnuť v záložke "Prílohy".
/product-action/increment-product-view-count?productId=126391

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Výrobcovia

Kontakt

+421 949 171 498 facebook
Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v odbore

Viac než 5 rokov v odbore