Športové kamery

Športové kamery sa vyznačujú hlavne vysokým počtom FPS, čo určite oceníte pri natáčaní rýchlo sa pohybujúcich objektov. Ponúkame športové kamery s až FULL HD rozlíšením. Naše športové kamery sa dajú, okrem natáčania športových aktivít, použiť aj na naše kvadrokoptéry.Zoradiť


 • Minikamera MD80

  VÝHODNÁ CENA
  Minikamera MD80 sa uplatní ako športová alebo špionážna kamera. Je takisto vhodná na použitie ako čierna skrinka do auta. 
  Cena: 20,00 €
  Zľava: 33,3%
  Dostupnosť: Na sklade
  Katalógové číslo: CAM03-080242Športové kamery nielen na športové zábery

Ponúkame niekoľko najpopulárnejších športových kamier vo svojich kategóriach. Športové kamery sa dajú použiť na natáčanie napríklad pri snowboardovaní, lyžovaní, skateboardovaní, horolezectve, airsofte, cyklistike a mnohých ďalších športoch. Okrem natáčania pri športe môžete naše športové kamery využiť aj na RC modely.

Športové kamery sú väčšinou dodávané s celým množstvom príslušenstva ako sú držadlo na riadidlá bicykla, upevnenie na helmu, stojan do auta či vodotesný obal na natáčanie pod vodou.

Spomalené zábery zo športovej kamery

Vďaka vysokému počtu FPS je možné pomocou športovej kamery natáčať aj spomalené zábery v extrémnej kvalite. Pri 120 FPS môžete Vaše zábery až 4x zpomaliť.

Letecké fotografie pomocou športovej kamery

Akčnú kameru je možné využiť aj na zhotovovanie leteckých záberov z RC modelov. Pri použití kvalitného závesu na kameru budú zábery z Vašej športovnej kamery celkom stabilné. Takto vybavený RC model môžete použiť na natáčanie najrôznejších festivalov a iných akcií vonku.