Kvadrokoptéry

Kvadrokoptéra s kamerou môže poslúžiť nielen ako zdroj zábavy, ale aj na profesionálne účely. V našej ponuke nájdete malé interné kvadrokoptéry, a takisto kvadrokoptéry na externé použitie s doletom až do vzdialenosti 2 km od riadiacej jednotky! Takáto kvadrokoptéra s kamerou môže slúžiť na mapovanie ťažko dostupných miest, na letecké zábery stavenísk a iných objektov alebo na umelecké zábery krajiny.Zoradiť


 • Kvadrokoptéra Seraphi GPS, 5600mAh batéria, 28 minút letu

  Unikátna kvadrokoptéra Seraphi ponúka  najlepší pomer výkon / cena . Je vybavená GPS modulom, ktorý jej umožňuje automatickú stabilizáciu polohy, fixáciu výšky či automatický návrat do východzej pozície. Unikátna  dĺžka letu až 28 minút , robí zo Seraphi skutočného čierneho koňa oboru hobby kvadrokoptér.
  Cena: od 600,00 €
   
  Dostupnosť: Na sklade
  Katalógové číslo: SeraphiAko se kvadrokoptéra s kamerou ovláda?

Kvadrokoptéry sú vybavené 2,4GHz či 5,8GHz diaľkovým ovládaním, ktoré má podľa konkrétneho typu dosah až 2 km. Na rozdiel od vrtuľníka nemusíte kvadrokoptéru natáčať, ale môžete ju priamo riadiť, dávať pokyny akým smerom má letieť. Okrem dopredu a dozadu môže kvadrokoptéra s kamerou lietať aj do strán.

Na ovládači nájdete dve ovládacie páčky. Prvou páčkou sa nastavuje výkon (posunutím dohora bude kvadrokoptéra naberať výšku, posunutím dolu naopak klesať) a natočenie letúna (pohybou páčky do strán). Druhá páčka ovláda náklon kvadrokoptéry, smerom, ktorým páčku potlačíte, sa kvadrokoptéra vydá. 

Náročnosť ovládania kvadrokoptéry

Pokiaľ nefúka vietor je ovládanie základných modelov kvadrokoptér veľmi jednoduché, naučíte sa to v krátkom čase. Pokiaľ ale fúka vietor, ovládanie kvadrokoptéry môže byť podstatne náročnejšie. Ak zainvestujete do Vašej kvadrokoptéry s kamerou o čosi viac, môžete si ju vylepšiť o GPS modul a funkciami, ktoré GPS využívajú. Jedná sa hlavne o:

 • držanie pozície
 • držanie výšky
 • automatický návrat na štartovaciu pozíciu