Špionážne helikoptéry

RC vrtuľníky a kvadrokoptéry s kamerou slúžia na prieskum priestorov, kam by sa dalo fyzicky ťažko dostať. V našej ponuke nájdete amatérske, ako aj profesionálne vrtuľníky s kamerou.

Všetky naše vrtuľníky a multikoptéry dodávame už zložené. Nemusíte sa ničím zdržovať, stačí vzlietnuť. 

Vyššie modely dronov je možné na objednávku doplniť napríklad kamerou s až 432x zoomom na sledovanie z diaľky, termovíznou či termálnou kamerou na lietanie v noci alebo multi-spektrálnou kamerou na mapovanie terénu.

Na objednávkú zaistíme drony vhodné pre poľnohospodárstvo, 3D mapovanie terénu alebo iné aplikácie.
Zoradiť


 • Kvadrokoptéra Seraphi GPS, 5600mAh batéria, 28 minút letu

  Unikátna kvadrokoptéra Seraphi ponúka  najlepší pomer výkon / cena . Je vybavená GPS modulom, ktorý jej umožňuje automatickú stabilizáciu polohy, fixáciu výšky či automatický návrat do východzej pozície. Unikátna  dĺžka letu až 28 minút , robí zo Seraphi skutočného čierneho koňa oboru hobby kvadrokoptér.
  Cena: od 600,00 €
   
  Dostupnosť: Na sklade
  Katalógové číslo: SeraphiAko využiť RC vrtuľníky s kamerou

Jednoduché vrtuľníky s kamerou slúžia najmä na pobavenie alebo na monitorovanie svojho blízkeho okolia. V našej ponuke však nájdete aj profesionálne špionážne kvadrokoptéry s kamerou, ktoré môžu byť použité na záchranárske operácie, na zhotovovanie špionážnych fotografií a k filmárskym účelom.

Kvadrokoptéra s kamerou

Kvadrokoptéra a iné multikoptéry ponúkajú podstatne komfortnejšie ovládanie než klasické RC helikoptéry. Vďaka viac vrtuliam je let stabilnejší a následné zábery sú potom jasnejšie. Profesionálne špionážne multikoptéry sú vybavené mnohými nadštandardnými funkciami ako napríklad automatický návrat a pristátie pri strate signálu a lietanie podľa prednastavených trasových bodov. Samozrejmosťou je automatická stabilizácia či GPS funkcia. 

FPV u väčšiny našich helikoptér

Väčšina našich vrtuľníkov a multikoptér je vybavená tzv. FPV funkciou (First Person View), čo znamená, že na svojom ovládači môžete v reálnom čase sledovať obraz z kamery na RC modeli a tak s ním môžete lietať aj mimo Váš dohľad. Naše špionážne multikoptéry môžu lietať až do 3km vzdialenosti od ovládača.

Kvadrokoptéry a vrtuľníky s kamerou s ovládaním pomocou iPhone / Android telefónov

Vybrané modely RC vrtuľníkov a kvadrokoptér je možné ovládať cez WiFi priamo z Vášho mobilného telefónu či tabletu, na ktorom priamo vďaka FPV vidíte obraz z inštalovanej kamery. Vďaka funkcii automatického štartu / pristátia je let celkom bezpečný a riziko poškodenia modelu je znížené na minimum.