5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Odpočúvanie Android Premium - Nová funkcia sledovanie sieťových pripojení

S potešením Vám oznamujeme, že najvýkonnejší monitorovací softvér Odpočúvanie Android Premium teraz prichádza s funkciou sledovania sieťových pripojení! Táto nová funkcia vám umožňuje sledovať názvy všetkých mobilných a WiFi sietí, ku ktorým sa vaše zariadenie kedy pripojilo - vrátane dátumu a času. Poďme sa pozrieť, prečo je to pre vás užitočné!

Prečo potrebujete sledovať sieťové pripojenia

Funkcia sledovania sieťových pripojení je ďalším užitočným nástrojom pre používateľov, ktorí chcú pochopiť úplný obraz svojho monitorovaného zariadenia. Či už ide o rodiča, ktorý chráni svoje deti, zamestnávateľa, ktorý chráni svoju firmu alebo používateľa systému Android, ktorý chce chrániť svoje osobné údaje. Táto funkcia je výhodná v mnohých smeroch.

1. Zostaňte bez povšimnutia
S funkciou sledovania sieťových pripojení ušetríte na poplatkoch za dáta, pretože budete presne vedieť, kedy je zariadenie pripojené na mobilných dátach alebo k WiFi. Po kontrole, či je zariadenie pripojené k WiFi môžete požiadať o nahratie veľkých súborov.

2. Zostaňte informovaný - aj keď je GPS vypnuté
Ako rodič nikdy nemôžete príliš chrániť svoje deti. Pomocou tejto funkcie získate okamžité potvrdenie o tom, že vaša ratolesť je počas dňa pripojený k školskej sieti alebo že je po škole u kamarátky - aj keď je GPS v ich telefóne vypnuté. Ak vaše deti nie sú pripojené tam, kde by mali byť, môžete zasiahnuť, aby ste sa uistili, že sú v bezpečí.

3. Zostaňte chránený
Funkcia sledovania sieťových pripojení vám umožňuje zistiť, či niekto neobišiel WiFi spot, takže môžete vidieť, kto pristupuje k informáciám alebo obsahu. Pri zabezpečovaní svojej kancelárskej siete alebo nastavovaní rodičovskej kontroly doma to robíte z bezpečnostných dôvodov a je dôležité vedieť, či nie je narušená táto vrstva ochrany.

Kto môže sledovať sieťové pripojenia?

Ako už bolo spomenuté vyššie, možnosť sledovať sieťové pripojenia je užitočná pre každého. Táto funkcia je kompatibilná s rootovanými aj nerootovanými zariadeniami Android, čo znamená, že môžete sledovať, kedy a kde je telefón pripojený bez ohľadu na telefón, ktorý sledujete.

Ako môžem sledovať sieťové pripojenia?

Ak chcete zobraziť zoznam všetkých sieťových pripojení, vytvorených alebo prerušených, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  1. Prihláste sa do svojho online používateľského portálu
  2. Kliknite vľavo na Data
  3. Kliknite na Network
  4. Kliknite na View the connections

Čo ešte dokáže Odpočúvanie Android Premium?

Okrem sledovanie sieťových pripojení má Odpočúvanie Android Premium viac ako 150 monitorovacích funkcií, ktoré Vám, vašej firme a vašim blízkym pomôžu udržať bezpečnosť. Do aplikácie sa neustále pridávajú nové možnosti, čo umožňuje používateľom Android zariadenia:

  1. Nahrávanie hovorov
  2. Monitoring stlačenia kláves pomocou Keyloggera
  3. Čítanie správ ako sú WhatsApp, Fecebook Messenger či Skype
  4. Monitoring e-mailov
  5. História prehliadača, záložky, hľadané výrazy a pod.
  6. Vytvárať fotky a videá na diaľku
Páčil sa Vám tento článok?

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.