5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

Bez údržbový OBD GPS lokátor do auta s presnosťou lokácie do 10 metrov a extrémne jednoduchou inštaláciou. Vhodný aj pre sledovanie polohy firemných vozidiel.    viac

Cena za 1 ks s DPH: 79,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 65,83 €
Dočasne nedostupný
Expedičná doba: 20 pracovných dní
Výrobca: Secutek Secutek
Kód produktu: GPS100
Záruka: 24 mesiacov

Viac ako 10 rokov špecialista v odbore.

 Najširší sortiment špionážnej techniky.

 Vlastný vývoj a výroba na zákazku.

/obd-gps-lokator-do-auta-secutek-sgt-lk730-e126764.htm
Popis

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730 je malé a jednoduché zariadenie, ktoré je zároveň jedinečným riešením pre sledovanie polohy vybraného automobilu. S týmto lokátorom budete mať vždy prehľad o pohybe nielen vášho súkromného vozidla, ale aj celého vozového parku vašej firmy. Pripojenie k OBD diagnostickému konektoru uľahčuje nielen inštaláciu GPS lokátora, ale zaručuje aj jeho bez údržbovú prevádzku.

Pri zaobstaraní mapového podkladu (za príplatok) je možné využívať pokročilé funkcie ako sledovať aktuálnu polohu lokátora online v mapách vrátane histórie jeho pohybu alebo nastavovať hranice pohybu GEO fenke.

Kľúčové vlastnosti:

 • malé rozmery
 • presnosť lokácie do 10 metrov
 • plug & play riešenie
 • zistenie polohy vozidla v priebehu niekoľkých sekúnd
 • možnosť sledovania pohybu pomocou webového rozhrania alebo mobilnej aplikácie za príplatok

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730 je skvelou voľbou pre súkromné osoby, ktoré požadujú technicky jednoduché riešenie kontroly pohybu rodinného vozidla. V poslednej dobe si však práve vďaka jednoduchosti jeho inštalácie a používania získava obľubu aj vo firmách ako dohľad nad vozovým parkom. Tento malý lokátor je vhodný pre použitie aj v kamiónoch či autobusoch.

Ďalšie funkcie a vlastnosti:

 • záložná dobíjacia batéria s kapacitou 110mAh
 • funkcia sleep time mode (základné nastavenie) a shock sleep mode (lokátor sa automaticky po 5tich minútach uspí a možno ho prebudiť len pohybom)
 • upozornenie SMS správou na prekročenie nastavenej rýchlosti automobilu
 • rozmery 45 x 40 x 25 mm
 • váha 28 g

Aby mohol lokátor komunikovať na diaľku, je do neho nutné vložiť nano SIM kartu s aktívnymi dátami. Ak sa nechcete touto oblasťou zaoberať, objednajte si s lokátorom rovno aj jeho konfiguráciu, ktorej súčasťou je aj SIM karta.

Jednoduchá inštalácia

Následná inštalácia GPS lokátora do vozidla je viac ako jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Stačí ho zapojiť do OBD diagnostickej zásuvky vášho vozidla a je to. OBD zásuvka slúži na pripojenie automobilu k diagnostike a sú ňou vybavené všetky vozidlá vyrobené od roku 2004. Presné umiestnenie OBD diagnostickej zásuvky závisí od typu vášho vozidla (väčšinou sa nachádza v kabíne vozidla vľavo pod volantom).

Napájanie GPS lokátora bez starostí

Z OBD konektora je GPS lokátor tiež napájaný a vďaka tomu odpadá problém s prívodom napájania od autobatérie. GPS lokátor vo svojom tele obsahuje vstavanú batériu. Tá však slúži len ako záložný zdroj na zabezpečenie funkčnosti zariadenia aj v momente, keď auto nie je naštartované.
Potom čo sa zariadenie pripojí k GSM sieti a k ​​GPS satelitom, je už len potrebné nastaviť autorizované číslo, na ktoré bude GPS lokátor odosielať zistenú polohu podľa návodu.

Upozornenie v prípade odpojenia

Akonáhle je zariadenie odobraté či odrezané od napájania, dôjde k poslaniu upozornenia a vytočenie hovoru na administrátorské číslo. Táto funkcia je veľmi užitočná v prípade nežiadaného odpojenia lokátora zamestnancom či krádeže lokátora.

Jednoduché zistenie polohy vozidla

Aktuálnu polohu lokátora môžete štandardne zistiť zavolaním alebo zaslaním SMS správy na lokátor (resp. na telefónne číslo SIM karty vloženej v lokátore) a počas niekoľkých desiatok sekúnd dostanete, v SMS správe lokácie v podobe URL (odkazu na internetovú mapu).

Rozšírené funkcie GPS lokátora

Pre využitie všetkých funkcií lokátora je potrebné zaobstarať tiež mapový podklad Secutrack. Prístup k mapovému podkladu vám umožní ako sledovať pohyb vášho GPS lokátora online, tak históriu jeho pohybu.

DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT MAPOVÝ PODKLAD V JEDNEJ OBJEDNÁVKE SPOLU S LOKÁTOROM 

Pri dodatočnej kúpe mapového podkladu je potrebné uskutočniť jeho aktiváciu fyzicky u nás na predajni. Mapový podklad možno aktivovať aj vzdialene, ale v takom prípade je potrebné vašej súčinnosti a z našich skúseností vyplýva, že táto dodatočná vzdialená aktivácia mapového podkladu je časovo i technicky náročná pre obe strany.

Obsah balenia:

 • OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730
 • kryt slotov
 • Užívateľský manuál v AJ (český návod je k dispozícii na stiahnutie tu na stránke v záložke "Prílohy")

Parametre

Spôsob komunikácie SMS, GPRS
Pracovní teplota -20°C až +55°C
Spotřeba ve stand-by 5mA
Frekvencia GSM 850/900/1800/1900MHz
Citlivosť GPS -162 dB
GPS áno
Spotreba 32mA
Napájanie z OBD portu automobilu
Mikrofón áno
Konektivita OBD
Napätie 10-40V
GEO hranice áno (v príplatkovom mapovom podklade Secutrack)
Kapacita batérie 3.7V 900mAh
Určenie polohy pri studenom štarte 35 - 80s (presnosť na cca 10 metrov)
História pohybu áno (v príplatkovom mapovom podklade Secutrack)
Online sledovanie polohy na mape áno (v príplatkovom mapovom podklade Secutrack)
Zistenie polohy pomocou SMS áno
Váha 28 g
Rozmery 45 x 40 x 25 mm
Predplatné servera Secutrack.net na sledovanie lokátora v online mapovom podklade, sledovanie histórie a ďalších funkcií nie je súčasťou nákupu. Bez zakúpenia licencie je možné lokátor používať len v režime komunikácie cez SMS.
Informácie k návodom v češtine

Šetríme lesy a návody štandardne netlačíme. Môžete si ich však stiahnuť v záložke "Prílohy".
/product-action/increment-product-view-count?productId=126764

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Výrobcovia

Kontakt

+421 949 171 498 facebook
Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore