Zaujímavý prírastok v kategórii GPS lokátorov - výdrž 200 dní

6. 6. 2016

V kategórii GPS lokátorov nám pribudol zaujímavý produkt, a to GPS tracker do auta s výdržou 200 dní. Samozrejmosťou je online mapový podklad s uchovaním histórie spolu s aplikáciou pre Android. Vďaka špičkovým parametrom a priaznivej cene ide o jeden z najlepších produktov v tejto oblasti na trhu.

GPS tracker je výnimočný najmä pre svoju extrémnu výdrž z vlastnej batérie, spoľahlivosť a vysokú citlivosť GPS prijímača. Ideálne využitie nájde hlavne pri sledovaní automobilov, kontajnerov, lodí a iných strojov. Medzi najväčšie výhody patrí funkcia, ktorá hlási že lokátor spadol, alebo bol odobraný zo sledovaného objektu. 

Zistenú polohu toto zariadenie môže zdieľať pomocou SMS správ, či odosielať na server, kde si môžete prezrieť i celú históriu pohybu. 

 

V nasledujúcom videu uvidíte ukážku fungovania aplikácie pre obsluhu:

 


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

  • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

    Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

    Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

  • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

    Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

    Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

  • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

    Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

    Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  • Meteostanica so skrytou Wi-Fi kamerou  

    Meteostanica so skrytou Wi-Fi kamerou

    Meteostanica so skrytou Wi-Fi kamerou pre dokonalý prehľad o vašom domove. Monitoruje počasie, kontroluje domácnosť a nahráva videá. Integrovaná detekcia pohybu fungujúca až na 6m a Wi-Fi pripojenie pre ovládanie cez smartphon.

  • GSM odposluch N9  

    GSM odposluch N9

    GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.