Zachytené skrytou kamerou: Ako vám môžu zlepšiť život?

7. 4. 2017

Vytvorenie videozáznamu niekedy dopomôže k tomu, aby sa ľudia začali správať korektne. Prenosné skryté kamery umožňujú dolapiť páchateľa priamo pri čine a pomôcť tak polícii. Videozáznam slúži ako hmatateľný dôkaz pri prípadnom súdnom dokazovaní. Existuje však nespočetné množstvo využitia skrytých kamier v bežnom živote. Poďme sa teda pozrieť na to, ako Vám môže byť skrytá kamera nápomocná. 

Nosenie skrytej kamery na oblečení

Prenosné skryté kamery vám umožňujú zaznamenávať či už nejakú nepríjemnú udalosť, alebo naopak, nejaký zážitok s ktorým sa môžete pochváliť priateľom a rodine. Poďme sa pozrieť na najpopulárnejšie momenty, kedy skrytá kamera príde vhod.

 • Koncerty a festivaly: Ak ste už boli niekedy na koncerte, určite ste si všimli ľudí držiacich mobilný telefón pred tvárou s ktorým natáčali hudobnú skupinu v akcii. Prenosná kamera v okuliaroch vám umožní vytvoriť záznam presne toho, čo vidíte na vlastné oči bez toho, aby ste obmedzovali mobilom výhľad niekomu inému.
   
 • Extrémne športy: Nahrávanie jazdy na bicykli, skateboarde, snowboarde, pri tandemovom zoskoku, alebo inej aktivite, prenosná skrytá kamera môže byť to správnou voľbou. Kamera sa dá jednoducho pripnúť na oblečenie, čo vám umožní efektívne zachytávať dych berúce momenty, ktoré viete ešte ľahšie stiahnuť do počítača, kde ich môžete editovať a zdieľať so svojimi priateľmi.
   
 • Vlastná bezpečnosť: Byť cyklistom, obzvlášť vo väčšom meste, môže byť nebezpečnou záležitosťou. Cyklotrasy bývajú často preplnené inými cyklistami, na cestách je zase plno bezohľadných vodičov, ktorý len tak presvištia okolo cyklistu, tak isto ako aj chodci nedávajú pozor. To všetko prispieva k nebezpečnému prostrediu. Prenosná skrytá kamera Vám môže pri nejakej nehode zabezpečiť hmatateľný dôkaz o tom, kto alebo čo danú nehodu spôsobilo. Takýto dôkaz môže byť použitý či už pri plnení poistenia alebo na súdnom konaní.

Prenosné skryté kamery sú vynikajúcou investíciou pre každého, kto hľadá spôsob, ako zaznamenávať či už zážitky, alebo naopak priestupky.

Skrytá kamera v kancelárii

Kancelária ponúka nespočetne veľa okolností k použitiu skrytej kamery. Či už budete chcieť vedieť, kto sa Vám hrabal vo vašom stole, alebo budete chcieť dokázať nevhodné správanie či už zamestnanca alebo zamestnávateľa. Záznam z kamery Vám môže dať jasnú odpoveď. Aké sú najjednoduchšie metódy použitia?

 • Kamera v USB flash disku: USB kľúče sú v kanceláriách bežnou záležitosťou, takže je málo pravdepodobné, že by niekto skrytú kameru hľadal priamo tam. Malá kamera môže zaznamenávať video aj pri pohybe z jedného miesta na druhé.
   
 • Kamera v pere: Zatiaľ čo funkcia pera ostala zachovaná, zabudovaná kamera je schopná nahrávať vo vysokom rozlíšení. Okrem videa je kamera v pere schopná vytvárať aj fotografie rôznych dokumentov alebo zmlúv.
   
 • Kamera v hodinkách: Hodinky viete využiť na viac účelov než len meranie času. Skrytá kamera v hodinkách dokáže podobne ako v pere, nahrávať videozáznamy vo vysokej kvalite a taktiež vytvárať kvalitné fotografie.

Bez ohľadu na situáciu v kancelárii, existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete získať potrebné videonahrávky pri zachovaní mobility. Mnohé tieto zariadenia môžete mať priamo na sebe (hodinky na ruke, pero v saku), čo Vám dovoľuje zaznamenať akúkoľvek situáciu v ktorej sa vyskytnete.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.