Technické vychytávky pre študentov z oblasti skrytej komunikácie

1. 4. 2016

Náš sortiment zahŕňa niekoľko zaujímavých produktov pre študentov, ktoré možno využiť hlavne počas skúškového obdobia ale aj mimo neho. Ak sa nestíhate učiť na skúšky, pomôcť vám môžu Mikroslúchadlá, Študentské sety alebo Kamery pre študentov.

Mikroslúchadlá

Mikroslúchadlá, nazývané aj spy slúchadlá, využívaju najmä bezpečnostné zložky, detektívy, ale aj študenti. Svojimi miniatúrnymi rozmermi o niekoľkých milimetroch sú absolútne nenápadné. Bezdrôtové spárovanie s mobilným telefónom, alebo vysielačkou umožňuje skrytú komunikáciu s komplicom.

Ponúkame aj profesionálne modely, ktoré uspokoja aj veľmi náročných užívateľov, napríklad Mikroslúchadlo PROFI. Za povšimnutie stojí aj MicSpy mikroslúchadlo + GSM box.

MicSpy mikroslúchadlo + GSM box

Študentské sety

Tieto sady pozostávajú z mikroslúchadla a skrytých kamier malých rozmerov, ktoré nie sú vedené káblami. Zahrňa všetko čo potrebujete k utajenej komunikácii, teda odosielanie obrazu a následné prijímanie inštukcií cez spy slúchadlo od vášho komplica.

Jedným z najlepších produktov v tejto kategórii je Študentský set EXCLUSIVE


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.