Špionážna technika, ktorá môže pomôcť starším ľuďom

23. 3. 2017

V dnešnej dobe pokročilých technológii sa svet pre ľudí s pokročilým vekom stáva čím ďalej tým viac neznámym. Komunikácia s rodinnými príslušníkmi si vyžaduje vedomosti o rôznych nezmyselných mobilných aplikáciách, nakupovanie darčekov je koľko krát pre starších ľudí komplikované ako prechádzka po mínovom poli a v neposlednom rade niektoré nové technológie, s ktorými ste sa nikdy nestretli, môžu byť použité proti vám. Všetky tieto stresy nevplývajú dobre na zdravie ľudí a vôbec nie na ľudí v staršom veku. Nesmiete sa však pozerať na nové technológie len v zlom svetle. Najlepším spôsobom ako eliminovať nepriateľa (technológie), je stať sa s nimi priateľ. Poďme sa teda spolu pozrieť, ako sa dajú moderné technológie využiť na pomoc a uľahčenie života starších ľudí.

 

Miniatúrne sledovacie zariadenia

V našich životoch nie je zabúdanie ničím výnimočným, obzvlášť u ľudí s pribúdajúcim vekom. Sú to bežné veci na ktoré zabúdame, napríklad vziať si lieky a podobne. Existujú však aj horšie problémy, ako napríklad, keď sa starší človek niekde stratí. Riešiť takúto situáciu môžete rôznymi spôsobmi. Obmedzíte im pohyb, aby ste ich udržali v bezpečí, alebo ich vybavíte sledovacím zariadením. Vďaka nášmu GPS lokátoru nielen že budete mať prehľad, kde sa daná osoba nachádza, ale môže aj daná osoba sama, v prípade nebezpečenstva alebo stratenia sa, požiadať o pomoc stlačením SOS tlačidla. Vďaka tejto funkcii vás zariadenie upozorní a vy viete následne danej osobe pomôcť.

Kompletná ponuka GPS lokátorov na sledovanie osôb.

 

Skryté kamery

Jeden z najväčších problémov u starších ľudí je ten, že sú najčastejšími obeťami zločinu. Naši zákazníci si už niekoľko rokov kupujú skryté kamery, práve pre ochranu pred zločinmi. Zachytávanie videozáznamov napomáha práve v tých prípadoch, kedy starší ľudia majú ťažkosti s pamäťou alebo komunikáciou. Akonáhle ale máte zachytené video s arogantnou opatrovateľkou, alebo zlodejom, videozáznam vám pomôže skoncovať s danými činnosťami určite rýchlejšie ako bez hmatateľného dôkazu.

Kompletná ponuka skrytých kamier.

 

Bezpečná domácnosť

Ľudia majú presvedčenie, že psy sú najlepším riešením pre bezpečnosť. Avšak, psy vyžadujú veľa starostlivosti a to môže byť pre staršieho človeka ťažké. Každodenné prechádzky so psom, zaobstarávanie ťažkých balení potravy a podobne. Pre staršieho človeka to rozhodne nie je sranda. V takomto prípade naši zákazníci volia zabezpečovacie zariadenia rôzneho druhu, či už alarmy alebo dverové kukátka. Takéto riešenia sú rozhodne menej fyzicky náročné a dá sa nimi zabezpečiť akýkoľvek priestor, či už rodinný dom alebo byt.

Kompletná ponuka kamier v dverových kukátkach.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.