Skrytá kamera alebo kamerový modul?

15. 5. 2017

Výber správnej skrytej kamery pre vaše potreby

Pri výbere skrytej kamery do voľného priestranstva sú jednou z možností už hotové skryté kamery. Ich parametre a dizajn sú veľmi pestré, takže záleží od oblasti v ktorej ju chcete umiestniť. Niektoré skryté kamery sa veľmi ľahko dajú skryť, lebo vyzerajú ako bežné domáce či kancelárske predmety. Napr.: osviežovač vzduchu, hodiny, pero či dokonca pohár na kávu. Skryté kamerové systémy sú odskúšané našimi odborníkmi a nakoľko majú v sebe už všetko obsiahnuté, sú ihneď pripravené na nasadenie do akcie.

Môžete si vybrať zo širokej ponuky skrytých kamier v závislosti od toho, čo chcete sledovať a aký typ kamery by bol vo vašom priestore najľahšie zamaskovateľný. Napríklad v kancelárskych priestoroch by našli uplatnenie kamery v perách či USB kľúčoch, kdežto v domácom prostredí naopak by bol vhodnejší budík či osviežovač vzduchu.

Jednými z najpopulárnejších riešení sú skryté kamery v hodinkách, budíkoch, osviežovači vzduchu či v meteostanici. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o bežné predmety, či už v domácom alebo kancelárskom priestore, sú takmer vždy veľmi nenápadné.

Kompletná ponuka skrytých kamier.

Vytvorenie vlastnej skrytej kamery

V závislosti od vašich potrieb sa môžete rozhodnúť, že si vytvoríte svoju vlastnú skrytú kamery podľa svojich predstáv. Prvým krokom je výber predmetu, do ktorého by ste chceli ukryť kamerový modul. Možnosti predmetov sú takmer nekonečné. Jedinými požiadavkami sú aby bolo zariadenie duté – aby sa tam dal kamerový modul umiestniť – a aby predmet mal nejaký otvor v ktorom by bol umiestnený objektív kamery. V prípade ak tam taký otvor nie je, tak by ste mali byť schopný (v závislosti od materiálu) taký otvor vyvŕtať či vyrezať.

Napríklad plyšová hračka, vypchaté zviera, nábytok, videorekordér či kniha. Možnosti sú takmer neobmedzené. Pokiaľ je predmet dostatočne veľký na umiestnenie kamerového modulu, tak máte vyhrané. Niektoré skryté kamery sú mimoriadne malé a ľahko maskovateľné, podobne ako kamera v power banke. Kvôli svojej veľkosti majú iba možnosť zaznamenávať lokálne na SD kartu. Ďalšou možnosťou je napríklad skrytá WiFi kamera. Je o niečo väčšia, ale dokáže pracovať cez WiFi, čo jej umožňuje preniesť zábery na váš smartphone či počítač.

Vaša voľba medzi takýmito spôsobmi nahrávania bude pravdepodobne závisieť od toho, či uprednostňujete online sledovanie daného priestoru, alebo vám postačuje spätné prehratie záznamov. Podobná situácia je aj pri kamerových moduloch. Sú moduly len záznamové, alebo moduly s možnosťou pripojenia na WiFi, čo im umožňuje sledovanie v reálnom čase.

Kompletná ponuka kamerových modulov

Výhody výberu hotovej skrytej kamery

Teraz, keď poznáte možnosti, pozrieme sa na výhody hotových skrytých kamier a východy kamerových modulov. Hotové kamery sú otestované a vybavené všetkými potrebnými súčasťami. Hotové skryté kamery sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zabezpečiť čo najrýchlejšie a najjednoduchšie sledovanie, aby ste mohli okamžite začať monitorovať svoje priestory.

Výhody vytvorenia vlastnej skrytej kamery

Vlastná skrytá kamera môže byť oveľa viac zapojená do procesu výberu dielov a ich zapojenia. Celkovo vám kamerové moduly dávajú väčšiu flexibilitu a možnosti prispôsobenia. Jednotlivé diely sa dajú kúpiť samostatne, alebo vo forme kamerového modulu. Jednou z hlavných výhod je aj to, že kamerový modul môžete zakomponovať do už existujúceho predmetu, ktorý sa nachádza v danom priestore. To Vám zabezpečí ešte väčšiu nenápadnosť.

Ktorékoľvek riešenie skrytých kamier závisí od toho, kde by mala byť kamera umiestnená. Všetky riešenia vám poskytujú úplnú kontrolu a úplné súkromie pri sledovaní vášho priestoru. Je už len teda na vás, ktoré riešenie si vyberiete.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.