Rozširujeme ponuku o zabezpečovacie zariadenia a alarmy

4. 3. 2016

Zabezpečovacie zariadenia a alarmy sú nášmu sortimentu veľmi blízke a vzhľadom k tomu, že naši zákazníci často hľadali kombináciu skrytých kamier so zabezpečovacím zariadením, rozhodli sme sa ich tiež zaradiť do našej ponuky.

Zamerali sme sa na také zabezpečovacie systémy, ktoré sú uživateľsky prívetivé a nevyžadujú odbornú montáž. Nami dodávané zabezpečovacie systémy si teda zvládnete bez problémov nainštalovať sami.

Ovládanie systému cez intuitívnu smartphone aplikáciu

 
 

Všetky nastavenia hlavnej jednotky alarmu i jednotlivých senzorov môžete prevádzať pomocou jednoduchej aplikácie pre smartphone.

Hlavná jednotka alarmu je schopná s vami komunikovať cez internet na celkom neobmedzenú vzdialenosť a to buď prostredníctvom pripojenia na WiFi sieť, alebo vložením dátovej SIM karty.

Jednoduchá inštalácia bezdrôtových senzorov

K hlavnej jednotke alarmu je možné pripojiť až 100 bezdrôtových senzorov a čidiel. Pri montáži sa tak obídete bez robenia akýchkoľvek rozvodov. Senzory sú napájané batériami, a ich výdrž sa štandardne pohybuje medzi 6 až 8 mesiacmi.

S hlavnou jednotkou senzory komunikujú bezdrôtovo a to na vzdialenosť až 100 metrov. V našej ponuke nájdete celý rad senzorov. Medzi nejobľúbenejší patrí napríklad stropný PIR senzor, ktorý vďaka 360° uhlu záberu pokryje celú miestnosť, či magnetický senzor na dvere.

Zabezpečovací systém je možné doplniť o IP kamery, ktoré vám v prípade aktivácie alarmu umožnia cez internet skontrolovať, čo sa naozaj v objekte stalo. Pomoc pri výbere IP kamery môžete nájsť v článku Ako vybrať kameru pre vzdialené sledovanie.

Dokonalý prehľad nech ste kdekoľvek

Hlavná jednotka je pripojená k internetu (prostredníctvom SIM karty či WiFi siete) a preto je s vami schopná komunikovať na neobmedzenú vzdialenosť. Nech sa už vyskytujete v okolí stráženého objektu, alebo na druhom konci sveta, vždy budete okamžite informovaní o akomkoľvek narušení objektu.

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.