Rozširujeme ponuku o zabezpečovacie zariadenia a alarmy

4. 3. 2016

Zabezpečovacie zariadenia a alarmy sú nášmu sortimentu veľmi blízke a vzhľadom k tomu, že naši zákazníci často hľadali kombináciu skrytých kamier so zabezpečovacím zariadením, rozhodli sme sa ich tiež zaradiť do našej ponuky.

Zamerali sme sa na také zabezpečovacie systémy, ktoré sú uživateľsky prívetivé a nevyžadujú odbornú montáž. Nami dodávané zabezpečovacie systémy si teda zvládnete bez problémov nainštalovať sami.

Ovládanie systému cez intuitívnu smartphone aplikáciu

 
 

Všetky nastavenia hlavnej jednotky alarmu i jednotlivých senzorov môžete prevádzať pomocou jednoduchej aplikácie pre smartphone.

Hlavná jednotka alarmu je schopná s vami komunikovať cez internet na celkom neobmedzenú vzdialenosť a to buď prostredníctvom pripojenia na WiFi sieť, alebo vložením dátovej SIM karty.

Jednoduchá inštalácia bezdrôtových senzorov

K hlavnej jednotke alarmu je možné pripojiť až 100 bezdrôtových senzorov a čidiel. Pri montáži sa tak obídete bez robenia akýchkoľvek rozvodov. Senzory sú napájané batériami, a ich výdrž sa štandardne pohybuje medzi 6 až 8 mesiacmi.

S hlavnou jednotkou senzory komunikujú bezdrôtovo a to na vzdialenosť až 100 metrov. V našej ponuke nájdete celý rad senzorov. Medzi nejobľúbenejší patrí napríklad stropný PIR senzor, ktorý vďaka 360° uhlu záberu pokryje celú miestnosť, či magnetický senzor na dvere.

Zabezpečovací systém je možné doplniť o IP kamery, ktoré vám v prípade aktivácie alarmu umožnia cez internet skontrolovať, čo sa naozaj v objekte stalo. Pomoc pri výbere IP kamery môžete nájsť v článku Ako vybrať kameru pre vzdialené sledovanie.

Dokonalý prehľad nech ste kdekoľvek

Hlavná jednotka je pripojená k internetu (prostredníctvom SIM karty či WiFi siete) a preto je s vami schopná komunikovať na neobmedzenú vzdialenosť. Nech sa už vyskytujete v okolí stráženého objektu, alebo na druhom konci sveta, vždy budete okamžite informovaní o akomkoľvek narušení objektu.

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary