Predstavujeme novú sériu výrobkov Secutron UltraLife pre náročných

22. 1. 2016

Secutron.cz je výrobcom a dodávateľom špeciálnej profesionálnej techniky, zameranej predovšetkým pre zpravodajské služby, policajné zbory, obecné úrady, ministerstvá, štátne agentúry, bezpečnostné agentúry či súkromných detektivov.

Medzi prvých zástupcov rady UltraLife sa radí trojica nasledujúcich výrobkov:

Secutron UltraLife kamera v detektore dymuUltraLife kamera v detektore dymu

Detektor dymu s kamerou a integrovanou batériou je ideálnym produktom pre stráženie chodieb, suterénu, kancelárií či skladov

Vďaka integrovanej vysokokapacitnej batérii a pohybovému senzoru vydrží skrytá kamera v prevádzke až 54 dní! K senzoru nie je nutné privádzať žiadne káble a jeho inštalácia je teda veľmi jednoduchá a rýchla.

Detektor dymu je vybavený HD kamerou s uhlom záberu 130°.

Secutron UltraLife kamera v PIR čidleSecutron UltraLife kamera v PIR čidle - výdrž 30 dní

PIR čidlo s kamerou a integrovanou batériou je ideálnym produktom pre stráženie chodieb, suterénu, kancelárií či skladov

Vďaka integrovanej vysokokapacitnej batérii a pohybovému senzoru vydrží skrytá kamera v prevádzke až 30 dní! K čidlu nie je nutné privádzať žiadne káble, a jeho inštalácia je teda veľmi jednoduchá a rýchla.

PIR čidlo je vybavené otočným kĺbom, pomocou ktorého kameru jednoducho natočíte presne tam, kam potrebujete. 

Secutron UltraLife WiFi kamera v kouřovém senzoru
UltaLife WiFi kamera v detektore dymu

Detektor dymu s WiFi IP kamerou a integrovanou batériou je ideálnym produktom pre stráženie chodieb, suterénu, kanceláríí či skladov

Vďaka integrovanej vysokokapacitnej batérii a pohybovému senzoru vydrží skrytá kamera v prevádzke až 15 dní! K senzoru nie je nutné privádzať žiadne káble, a jeho inštalácia je tedy veľmi jednoduchá a rýchla.

Kamera je vybavená funkciou super rychlá aktivácia. Nahrávanie je aktivované už 2 sekundy po detekovaní pohybu. Upozornenie na mobil obvykle obdržíte za menej než 45 sekúnd od narušenia objektu.

 


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.