Nové produkty pre ochranu proti odpočúvaniu telefónu

15. 10. 2015

Zariadenie v sebe kombinuje veľmi citlivý detektor bezdrôtových signálov s automaticky spínaným generátorom bieleho šumu. Vo chvíli, kedy je váš telefón tajne aktivovaný, to tieto 2 bezpečnostné produkty spoľahlivo odhalia a pokiaľ vyhodnotia, že môže dochádzať k prenosu hlasu (zaznamenanie GSM900/1800 či 3G signálu), tak sa okamžite začne generovať biely šum, takže útočník nemôže nič počuť.

Verzia do kancelárie je zpracovaná v elegantnom drevenom prevedení, takže môže byť i štýlovým doplnkom vášho pracovného stola. Druhá, prenosná varianta má rozmery kreditnej karty, takže ju môžete nosiť buď v peňaženke, alebo pripevnenú priamo na telefóne.

Najpopulárnejšie produkty:


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.