Nová úprava GSM odposluchu do auta

17. 2. 2016

V našej ponuke najnovšie nájdete GSM odposluch do auta, ktorý vám umožní vo vysokej kvalite odpočúvať z neobmedzenej vzdialenosti. Ide o špeciálnu úpravu GSM odposluchu, ktorý je pripojený k autobatérii na 2m dlhom kábli s mikrofónom vyvedeným na 1m kábli.

Inštalácia GSM odposluchu do auta

Inštalácia zariadenia je veľmi jednoduchá. Stačí pripojiť k autobatérii a vložiť SIM kartu do odposluchu a zariadenie je okamžite pripravené plniť svoj účel. Odposluch disponuje záložnou batériou, ktorá zaistí fungovanie ďalších 20 dní v prípade odpojenia autobatérie.

GSM odposluch do auta

Hlavné funkcie:

 • odpočúvanie z neobmedzenej vzdialenosti v reálnom čase
 • funkcia detekcie hluku
 • dobíjanie z autobatérie
 • nastavenie zariadenia pomocou SMS
 • vysoká citlivosť mikrofónu

 

Fungovanie odposluchu:

Dosah GSM odposluchu je neobmedzený vďaka GSM technológii, ktorú využivajú mobilné telefóny. Po vložení SIM karty do odposluchu stačí len vytočiť jej telefónne číslo a za krátky moment budete spojení. To je prvý mód zariadenia.

Ďalší mód je detekovanie hluku. Odposluch po zaznamenaní hluku vyššom než 45dB automaticky zavolá na váš mobilný telefón.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

  Cena:
  12,00 €
 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

  Cena:
  112,00 €
 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

  Cena:
  12,00 €
 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  Cena:
  200,00 €
 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi. 

  Cena:
  43,00 €