Kamera Secutron UltraLife v PIR čidle s výdržou až 30 dní

25. 11. 2015

PIR čidlo s kamerou a integrovanou batériou je ideálnym produktom pre stráženie chodieb, suterénu, kancelárií či skladov. Produktová rada Secutron UltraLife sa vyznačuje hlavne veľmi dlhou výdržou z vlastnej batérie a vo svojej kategóri len ťažko hľadá porovnanie. Kamera nahráva v HD rozlíšení.

Vďaka integrovanej vysokokapacitnej batérii (5000mAh) a pohybovému senzoru vydrží skrytá kamera v prevádzke až 30 dní (spotreba 7mA) a to v režime detekcie pohybu! V prípade nepretržitého záznamu je to celých 20 hodín (spotreba 200 - 250mA). Okrem režimov nahrávania v PIR móde a detekcie pohybu, je možné ju ovládať aj manuálne.

Použitie PIR čidla s kamerou

PIR čidlo je vybavené otočným kĺbom, pomocou ktorého ľahko kameru natočíte presne tam, kam potrebujete. K čidlu nie je nutné pripájať žiadne káble a jeho inštalácia je teda veľmi jednoduchá a rýchla. Kamera disponuje video výstupom pre okamžitú kontrolu záberu kamery.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.