100% ochrana pred odpočúvaním a nahrávaním: To je DRUID D06

8. 6. 2017

Je vlastne už jedno, či sú v miestnosti skryté odposluchy, alebo či má niekto na sebe skrytý mikrofón s diktafónom. DRUID D06 rušička znemožní vytvorenie zrozumiteľnej nahrávky – záznamu rozhovoru. Viete si ho vziať so sebou v kufríku na jednanie, nasadíte si komunikačnú sadu, spustíte prístroj a hovoríte. V tajne vytvorenej nahrávke nebude možné zistiť, kto čo hovorí, dokonca nebude z vášho rozhovoru nič počuť ani osoba, ktorá by stále vedľa vás a nemá na sebe komunikačnú sadu. Vy si však so svojim partnerom v komunikácii budete perfektne rozumiem a nič Vás rušiť nebude.

DRUID D06 patrí medzi úplnú špičku v prístrojoch na ochranu proti odposluchu a nahrávaniu hovorov. Je to pravdepodobne jediné zariadenie na svete, ktoré je schopné váš hovor na 100% ochrániť pred odpočúvaním, alebo nahrávaním. DRUID D06 vytvára svojou inteligentnou automatikou, ktorá reaguje na prebiehajúci rozhovor až ž osôb, akustické rušivé pole, ktoré zamedzí všetkým formám odpočúvania aj záznamu. S využitím zariadenia vás dokonca nebude môcť počúvať ani človek, ktorý by stál hneď vedľa účastníkov rozhovoru. Akustický ruch, ktorý prekrýva Váš rozhovor, vás ochráni.

DRUID D06 je určený až pre 6 účastníkov rozhovoru, v prípade potreby sa dá rozšíriť ďalšou sadou až na 12 vzájomne komunikujúcich osôb, ktoré sú chránené proti akýmkoľvek formám odpočúvania ich rozhovoru. Účastníci spolu komfortne hovoria pomocou špeciálnych slúchadiel s mikrofónmi, ktoré sú prepojené s jednotkou, ktorá pri prebiehajúcom chránenom rozhovore generuje pre okolie jednajúcich strán silné akustické rušenie. Ktokoľvek, kto nemá nasadené slúchadlá, nebude schopný rozhovoru porozumieť. Účastníci chráneného rozhovoru sa počujú perfektne, okolie však počuje len chrániaci akustický efekt, ktorý sa dynamicky mení podľa prebiehajúceho rozhovoru a zamedzí odposluchu hovorov, znemožní akýmkoľvek mikrofónom a skrytým diktafónom vytvoriť záznam tohto chráneného rozhovoru.

DRUID D06 je lepší než akékoľvek systémy klasických šumových rušičiek aj detektorov, pretože odhaliť pasívne mikrofóny, ktoré môžu byť spustené pre záznam (v mobile, skrytý diktafón v oblečení či v hodinkách) je pre laika nemožné. Cieľom použitia tohto zariadenia nie je odhaľovanie skrytých nahrávacích zariadenie, ale iba znemožňuje nahrávanie. Zariadenie nie je zakázané používať na Slovensku, ani v EÚ. DRUID D06 je pasívny, teda elektronicky nevysiela rádiovou cestou žiadny kmitočet, generuje iba akustický ruch.

DRUID D06 v priebehu rozhovoru vytvára podľa prebiehajúceho hovoru špeciálnu zvukovú kulisu – akustický ruch, ktorý znemožňuje komukoľvek nežiadúcemu rozumieť o čom sa účastníci chráneného rozhovoru bavia. Dobre sa navzájom počujú len tie osoby, ktoré majú nasadené komunikačné sady – slúchadlá s mikrofónom. Hlasitosť akustického ruchu je vyššia než hlasitosť rozhovoru, takže ani akékoľvek záznamové zariadenia nebudú schopné hovor zachytiť. Akustický ruch – šum, nie je možné rozkódovať žiadnymi kódovacími technikami. Vďaka špeciálnym slúchadlám nie sú samotní účastníci chráneného rozhovoru akustickým ruchom – šumom nijako rušení, navzájom sa počujú perfektne a nijako ich ochrana rozhovoru neobmedzuje.

DRUID D06 a jeho funkcie:

 • na 100% zabezpečí rozhovor až 6-tich osôb proti odposluchu, či proti záznamovým zariadeniam
   
 • chráni proti všetkým známym metódam odposluchu, vrátane rádiových mikrofónov, stetoskopom, záznamníkom, pasívnym rezonátorom, káblovým mikrofónom a ďalších
   
 • ponúka neporovnateľne vyššiu úroveň zabezpečenia a komfortu rozhovoru než klasické generátory biele šumu
   
 • systém je prenosný a je k nemu dodávaný špeciálny kufrík (v základnej výbave sú 4 headsety, prístroj má však konektory až pre 6 účastníkov)
   
 • systém môže bežať zapojený do el. siete NON-STOP, alebo pracuje samostatne na svoju vstavanú batériu až po dobu 6 hodín

Inteligentný šumový generátor DRUID D06 nájdete aj v našej širokej ponuke.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.