Vonkajšie IP kamery

Vonkajšia IP kamera je chránená proti prachu, vetru či vode. V našej ponuke nájdete lacnejšie IP kamery pre bežných užívateľov, ako aj profesionálne vonkajšie IP kamery s FULL HD rozlíšením, IR nočným videním na veľkú vzdialenosť, či možnosťou otáčania kamery (PTZ).Zoradiť

Ako funguje vonkajšia IP kamera

Vonkajšie IP kamery môžu komunikovať prostredníctvom sieťového káblu, či WiFi. Obraz z IP kamery je následne možné sledovať buď z vnútornej siete (Ak ste pripojení na rovnakej WiFi sieti, do ktorej je pripojená IP kamera), alebo vzdialene cez internet. 

Väčšina IP kamier z našej ponuky je vybavená P2P funkciou, vďaka ktorej úplne odpadá zložité nastavovanie routeru. Pomocou intuitívnej aplikácie pre smartphone či tablet ich zvládne zapojiť a nastaviť i úplný laik.

Nahrávanie obrazu z vonkajšej IP kamery

IP kameru je možné využiť dvomi spôsobmi a to buď iba k sledovaniu v reálnom čase, alebo i k ukládaniu záznamov. 

Niektoré IP kamery sú, tak ako táto IP kamera so záznamom, priamo vybavené slotom na pamäťovú kartu. Každopádne v prípade vonkajších IP kamier to nie je bežné a k nahrávaniu je štandardne využívaný buď počítač so spusteným CMS systémom, alebo NVR (Network Video Recorder), do ktorého je možné vložiť hard disk s kapacitou až niekoľko TB.

K záznamom uloženým na NVR je štandardne možné pristupovať i vzdialene prostredníctvom internetu.

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  Cena:
  200,00 €
 • WiFi IP kamera s nahrávaním Easyn A158HD - P2P, 720p  

  WiFi IP kamera s nahrávaním Easyn A158HD - P2P, 720p

  WiFi IP kamera s nahráváním Easyn A158HD  na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Jednoduché ovládání díky P2P aplikaci pro Android i iOS. Ideálna IP kamera do domácnosti či kancelárie, vhodná i pre vonkajšie použitie.

  Cena:
  112,00 €
 • Full HD IP kamera so záznamom - P2P, 2Mp, 128GB  

  Full HD IP kamera so záznamom - P2P, 2Mp, 128GB

  IP kamera so záznamom na micro SD kartu. Jednoduché ovládanie vďaka P2P aplikácii pre Android i iOS.   Ideálna IP kamera do domácnosti či kancelárie, vhodná i pre vonkajšie použitie.

  Cena:
  140,00 €
 • WiFi IP kamera Easyn A109 - FHD, PTZ, IR 30m, 5x zoom  

  WiFi IP kamera Easyn A109 - FHD, PTZ, IR 30m, 5x zoom

  Easyn A109 je špičková vonkajšia otočná IP kamera s FULL HD rozlíšením, 5x optickým zoomom, IR prisvietením do 30tich metrov a WiFi.

  Cena:
  299,50 €
 • 4G IP kamera so záznamom SC-13G - 960p, 50m IR  

  4G IP kamera so záznamom SC-13G - 960p, 50m IR

  4G kamera SC-13G je ideálnym prostriedkom pre zabezpečenie chát, stavenísk, statkov či iných miest, kde nie je zavedený internet. Do kamery stačí vložiť SIM kartu s dátovým tarifom a následne budete môcť jej obraz sledovať online nech už ste kdekoľvek.

  Cena:
  240,00 €