Inteligentný detektor RAKSA

-3 %
Doprava zdarma
Inteligentný detektor RAKSA
[{"title":"Inteligentn\u00fd detektor RAKSA","href":"https:\/\/w24cdn.cz\/www.spyobchod.cz\/_\/1200x800-0-0-0-0\/product\/product_123400\/81ab03c9b3d0620c0a914432094930e4.jpg"},{"title":"Inteligentn\u00fd detektor RAKSA","href":"https:\/\/w24cdn.cz\/www.spyobchod.cz\/_\/1200x800-0-0-0-0\/product\/product_123400\/a82d83961c601ab0fd9878a076a7ca7e.jpg"}]

Extrémne citlivý detektor bezdrôtových signálov vhodný na jednorázové vyhľadávanie aj na trvalú ochranu.     viac

Bežná cena: 770,00 €
Cena za 1 ks s DPH 750,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 619,83 €
Doprava zadarmo
Skladom 1 - 2 ks
Expedičná doba: do 24 hodín
Výrobca: TS Market TS Market
Kód produktu: OT10
Záruka: 24 mesiacov
/inteligentny-detektor-raksa-e123400.htm
Popis

Inteligentný detektor RAKSA

Detektor RAKSA je s najvyššou pravdepodobnosťou najlepší detektor, ktorý je ešte laik schopný obslúžiť. RAKSA vyhľadá akékoľvek formy bezdrôtových ploštíc, bezdrôtové skryté kamery, sledovacie zariadenia aj odpočúvanie cez mobilný telefón.

Funkcie:

  • skenuje frekvencie od 50 do 3300MHz
  • vyhľadáva ploštice, GPS lokátory, odpočúvanie cez telefón aj skryté bezdrôtové kamery
  • jednoduché ovládanie, ktoré zvládne i laik
  • slúži na jednorázové vyhľadávanie a trvalú ochranu priestorov
  • odhalí aj vyspelé formy odpočúvania
  • automaticky sa prispôsobuje prostrediu, v ktorom je používaný
  • miniatúrne rozmery
  • okrem bežných signálov nájde aj ťažko detekovateľné signály ako sú WiFi, Wi-MAX, DECT, bluetooth či 3G

Hlavnou výhodou RAKSY oproti bežným detektorom je funkcia trvalej ochrany, kedy si detektor najskôr sám nameria hodnoty všetkých signálov v miestnosti a následne vás automaticky informuje o akýchkoľvek výkyvoch. V momente, keď RAKSA zaregistruje nový signál zapípa a automaticky vypíše, ktorý signál a aký silný zaznamenal. Všetky aktivácie alarmu detektor ukladá a môžete si ich spätne prehrať. 


GUARD (trvalá ochrana)
Pri spustení GUARD módu si najskôr detektor zmeria signálový šum v miestnosti, ktorému sa následne prispôsobí. Následne RAKSA zobrazí na displeji nápis "NORMAL". V momente, keď detektor zaznamená akýkoľvek výkyv, tak zobrazí nápis "DANGER", zároveň zapípa a zobrazí aký signál detekoval a akú silu signál má. Jedným kliknutím sa potom dá prepnúť do SEARCH módu (vyhľadávanie) a zistiť, odkiaľ signál prichádza.

GUARD mód je vhodný na odhaľovanie vyspelých odpočúvacích zariadení, ktoré počas celého dňa len pasívne nahrávajú záznam do vlastného a1x denne (väčšinou v noci) nahraté záznamy odošlú útočníkovi. Vďaka tomu, že RAKSA všetky alarmy ukladá, si ráno môžete jednoducho zobraziť  kedy a aký silný signál detektor odhalil. 


SWEEP (zobrazenie všetkých signálov v okolí)

SWEEP mód slúži na zobrazenie prehľadu všetkých signálov, ktoré sa v dosahu RAKSY vyskytujú. Okrem frekvencií jednotlivých signálov sa zobrazí aj ich intenzita. Pomocou SWEEP módu tak za chvíľku získate dokonalý prehľad o všetkých signáloch v okolí. Ak Vás zaujíma, kde sú zdroje jednotlivých signálov, stačí jediným kliknutím prejsť do SEARCH módu a umiestnenie zdroja vyhľadať.


SEARCH (vyhľadávanie)
Tento mód slúži na vyhľadávanie umiestnenia, kde sa zdroj signálu nachádza. Vďaka tomu, že sa v tomto móde zobrazuje sila signálu (numericky aj graficky),veľmi rýchlo rozpoznáte, keď sa ku zdroju blížite a kedy sa naopak vzďaľujete. Vďaka tomu rýchlo lokalizujete pozíciu zdroja signálu.


Obsah balenia:

  • inteligentný detektor RAKSA
  • napájací adaptér
/product-action/increment-product-view-count?productId=123400

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Výrobcovia
ďalší výrobcovia (2)

Kontakt

+421 949 171 498 facebook
Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore