5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  predajna@SPYobchod.sk       Doprava a platba       Všetko o nákupe       Aktuality       Blog

Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT78

-32 %
Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT78

Ochranný box na blokovanie RFID signálu, pre diaľkové ovládanie od auta. Vďaka svojej veľkosti vhodný aj pre mobilné telefóny.    viac

Bežná cena: 72,00 €
Cena za 1 ks s DPH: 49,00 €
Cena za 1 ks bez DPH: 40,83 €
Skladom 1 - 2 ks
Expedičná doba: do 24 hodín
Výrobca: Secutek Secutek
Kód produktu: OT78
Záruka: 24 mesiacov

Viac ako 10 rokov špecialista v obore.

 Najširší sortiment špionážnej techniky.

 Vlastný vývoj a výroba na zákazku.

Popis

Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT78

Jedná sa o najväčší box v našej ponuke. Vďaka svojej veľkosti je schopný ochrániť aj váš mobilný telefón, ktorý sa do boxu bezpečne vojde aj s kľúčmi.

Tento Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT78 zabráni krádeži vášho automobilu. Bezkľúčové otváranie a štartovanie vozidla (KESSY - Keyless Entry, Start and exit System), je síce funkciou, ktorá značne zvyšuje komfort pri používaní vozidla, avšak nesie so sebou veľké riziko zneužitia vedúce ku krádeži vozidla pomocou tzv. RSA  (Relay-Station-Attacks).

RSA útok funguje takým spôsobom, že načíta a zosilní signál diaľkových ovládaní v okolí, čo vedie k tomu, že vozidlo si myslí, že ovládanie je v jeho bezprostrednom okolí a nechá zlodeja otvoriť, naštartovať a odísť cudzím automobilom.

Táto skrinka na prevenciu proti krádeži je lemovaná vysoko kvalitným materiálom, ktorý zastaví akýkoľvek signál opúšťajúci skrinku (signál Bluetooth, signál WIFI, signál GPS, signál hovoru GSM, NFC atd.). Jednoducho vložíte kľúč do uzavretej faradayovej schránky a zabránite tak prístupu zlodejov k vášmu kľúču od auta.

Klľúčové vlastnosti:

  • možnosť umiestnenia 3-8 kľúčov
  • možnosť umiestnenia mobilného telefónu
  • elegantný design
  • blokuje všetky frekvenčné pásma používané na čítanie údajov (125kHz; 134kHz; 13,56MHz; 433MHz; 868MHz; 915MHz; 2,5GHz; 5,8GHz) 
  • rozmery cca 18 x 12 x 9.5 cm

Neuľahčujte zlodejom ich prácu a majte svoje diaľkové ovládanie vždy v bezpečí. Ak chcete pred zneužitím chrániť aj svoje doklady či platobné karty, odporúčame si tiež zaobstarať bezpečnostné puzdro na platobné karty, ktoré zabráni zneužitiu dokladov pomocou RFID čítačiek.

Pre absolútnu bezpečnosť umiestnite faraday box aspoň 1 meter od vášho automobilu, keď ukladáte vaše kľúče, aby ste zaistili 100% bezpečnosť vášho vozidla.

Obsah balenia:

  • Faraday box pre diaľkové ovládanie od auta Secutek SAI-OT78
Informácie k návodom v češtine

Šetríme lesy a návody štandardne netlačíme. Môžete si ich však stiahnuť v záložke "Prílohy".

Produkty

Kategórie tovarov

Filtry

Kontakt

Najširšia ponuka

Cez 5000 produktov

​Zákazková výroba

Od návrhu až po realizáciu

Diskrétne doručenie

Bez údajov o e-shope

​Špecialista v obore

Viac než 5 rokov v obore