Zákazková výroba

Kamufláž špionážnej techniky na mieru

Nestačia vám štandardne maskované špionážne kamery, odpočúvania či iná špionážna technika? Potom môžete využiť našu unikátnu službu kamufláže špionážnej techniky na mieru.

Kamufláž odpočúvaní

Podľa požiadaviek zakamuflujeme RF, či GSM odpočúvanie do produktu, podľa Vašich požiadaviek. Pre individuálne montáže používame vždy tie najlepšie komponenty. V ideálnom prípade môže byť odpočúvanie zakamuflované do elektronického prístroja, kde je pripojený zároveň k jeho napájaniu, čo Vám zaistí non-stop prevádzku odpočúvania bez nutnosti dobíjania.

Pokiaľ sa odpočúvacie zariadenie nedá zakomponovať do prístroja s prísunom el. energie, tak ho je možné zakomponovať do ľubovolného iného produktu, kde s využitím našich špeciálnych externých batérií môže vydržať až 30 dní v prevádzke! 

Ak máte záujem o zamaskovanie odpočúvania, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu, s ktorou vyberiete to najlepšie riešenie. Konečná cena sa pohybuje v rozmedzí 200 - 1000 EUR podľa náročnosti realizácie.

Kamufláž minikamier

Do prístroja podľa Vašich požiadaviek môžeme zamaskovať kamerový modul. Ponúkame niekoľko možností kamerových modulov. Všetky kamerové riešenia môžu byť buď napájané priamo z infiltrovaného zariadenia či z externej batérie.

 1. Kamerový modul s vlastným úložiskom
 2. Kamerový modul s bezdrôtovým prenosom obrazu
 3. 3G server s minikamerou 

Pre výber najvhodnejšieho riešenia neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu. Konečná cena sa pohybuje v rozmedzí 200 - 1400,- €.

Kamerový modul s vlastným úložiskom

Záznamy sú ukladané na pamäťovú micro SD kartu do kapacity 32 GB, ktorú je nutné čas od času vziať a stiahnuť z nej dáta do PC. Kamerový modul s vlastným úložiskom môže byť vybavený pohybovým, hlasovým či iným snímačom.

Kamerový modul s bezdrôtovým prenosom obrazu

Obraz z kamerového modulu je prenášaný do vzdialeného DVR, do ktorého je následne ukládaný. DVR môže byť vybavené LCD displejom na sledovanie priestorov v reálnom čase či možnosťou streamovania videa cez internet, pre sledovanie na neobmedzenú vzdialenosť.

3G server s minikamerou

Slúži na sledovanie priestorov na neobmedzenú vzdialenosť priamo z mobilného telefónu. Kvôli nutnosti kompresie dát však obraz z tohto zaradenia nie je veľmi kvalitný.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.