Vzdialené sledovanie priestorov

Vzdialené sledovanie priestorov s produktovým radom EXCLUSIVE-RV

Produktový rad EXCLUSIVE-RV ponúka kompletné riešenie pre vzdialené sledovanie priestorov v niekoľkých kombináciách. Skombinujte až 4 bezdrôtové kamerové moduly či hotové zamaskované kamery s jedným prijímačom. Následne môžete ukladať záznamy do prijímača či ich sledovať cez internet na neobmedzenú vzdialenosť priamo z vášho mobilu či PC. Samozrejmosťou je nahrávanie podľa časového rozvrhu, či pri detekcii pohybu.

1. Vyberte typ kamery z radu EXCLUSIVE-RV

Vyberte typ kamery

Vyberte si štandardné bezpečnostné kamery, skryté kamery či samostatné kamerové moduly. Všetky typy kamier je možné ľubovoľne kombinovať. Na vonkajšok domu tak môžete umiestniť outdoorové kamery a do interiéru použiť nejakú formu skrytej kamery. Bezdrôtové kamery vysielajúce zabezpečený digitálny (bez interferencií s WiFi či inými sieťami) signál až na vzdialenosť 150 metrov.

2. Vyberte typ prijímača z radu EXCLUSIVE-RV

Vyberte typ přijímače

K jednému prijímaču je možné pripojiť až 4 bezdrôtové kamery v ľubovoľných kombináciách. Ak zvolíte prijímač s LCD displejom, potom môžete sledovať obraz priamo na ňom, bez nutnosti PC. Oba typy prijímačov sú vybavené diaľkovým ovládačom pre jednoduché ovládanie, podporou až 32GB SD kariet a možnosťou nahrávania pri detekcii pohybu či podľa časového rozvrhu.

3. Majte dokonalý prehľad o sledovaných priestoroch

Mějte dokonalý přehled o sledovaném prostoru

Získané záznamy je možné prehrať priamo na prijímači alebo na PC. Ak pripojíte prijímač k PC a nainštalujete si náš unikátny softvér, potom budete schopní sledovať obraz z kamier na úplne neobmedzenú vzdialenosť cez internet priamo na vašom mobile, či PC.

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary