Vzdialené sledovanie priestorov

Vzdialené sledovanie priestorov s produktovým radom EXCLUSIVE-RV

Produktový rad EXCLUSIVE-RV ponúka kompletné riešenie pre vzdialené sledovanie priestorov v niekoľkých kombináciách. Skombinujte až 4 bezdrôtové kamerové moduly či hotové zamaskované kamery s jedným prijímačom. Následne môžete ukladať záznamy do prijímača či sledovať cez internet na neobmedzenú vzdialenosť priamo z Vášho mobilu či PC. Samozrejmosťou je nahrávanie podľa časového rozvrhu či pri detekcii pohybu.

1. Vyberte si typ kamery z radu EXCLUSIVE-RV

Vyberte typ kamery

Vyberte si štandardné bezpečnostné kamery, skryté kamery či samostatné kamerové moduly. Všetky typy kamier sa dajú ľubovoľne kombinovať. Na vonkajšok domu tak môžete umiestniť outdoorové kamery a do interiéru použiť nejakú formu skrytej kamery. Bezdrôtové kamery vysielajúce zabezpečený digitálny (bez interferencií s WiFi či inými sieťami) signál až na vzdialenosť 150 metrov.

2. Vyberte si typ prijímača z radu EXCLUSIVE-RV

Vyberte typ prijímača

K jednému prijímaču je možné pripojiť až 4 bezdrôtové kamery v ľubovoľných kombináciách. Ak zvolíte prijímač s LCD displejom, potom môžete sledovať obraz priamo na ňom, bez nutnosti PC. Oba typy prijímačov sú vybavené diaľkovým ovládačom pre jednoduché ovládanie, podporou až 32GB SD kariet, a možnosťou nahrávania pri detekcii pohybu či podľa časového rozvrhu.

3. Majte dokonalý prehľad o sledovaných priestoroch

Získané záznamy je možné prehrať priamo na prijímači alebo na PC. Ak pripojíte prijímač k PC a nainštalujete si náš unikátny softvér, potom budete schopní sledovať obraz z kamier na úplne neobmedzenú vzdialenosť cez internet priamo na Vašom mobile či PC.

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

  Cena:
  16,00 €
 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi. 

  Cena:
  50,00 €
 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  Cena:
  200,00 €
 • Baofeng UV-5R  

  Baofeng UV-5R

  Baofeng UV-5R, patrí medzi najobľúbenejšie dualband vysielačky na trhu. Baofeng UV-5R podporu UHF, VHF, FM i PMR frekvencie. Výkon 5/1 W.

  Cena:
  60,00 €
 • Power banka s kamerou a s detekciou pohybu - 720p  

  Power banka s kamerou a s detekciou pohybu - 720p

  Funkčná power banka so skrytou kamerou. Kamera je vybavená funkciou detekcie pohybu a rozlíšením až 720p. Power banka má kapacitu 4200mAh.

  Cena:
  120,00 €