Vzdialené sledovanie priestorov

Vzdialené sledovanie priestorov s produktovým radom EXCLUSIVE-RV

Produktový rad EXCLUSIVE-RV ponúka kompletné riešenie pre vzdialené sledovanie priestorov v niekoľkých kombináciách. Skombinujte až 4 bezdrôtové kamerové moduly či hotové zamaskované kamery s jedným prijímačom. Následne môžete ukladať záznamy do prijímača či sledovať cez internet na neobmedzenú vzdialenosť priamo z Vášho mobilu či PC. Samozrejmosťou je nahrávanie podľa časového rozvrhu či pri detekcii pohybu.

1. Vyberte si typ kamery z radu EXCLUSIVE-RV

Vyberte typ kamery

Vyberte si štandardné bezpečnostné kamery, skryté kamery či samostatné kamerové moduly. Všetky typy kamier sa dajú ľubovoľne kombinovať. Na vonkajšok domu tak môžete umiestniť outdoorové kamery a do interiéru použiť nejakú formu skrytej kamery. Bezdrôtové kamery vysielajúce zabezpečený digitálny (bez interferencií s WiFi či inými sieťami) signál až na vzdialenosť 150 metrov.

2. Vyberte si typ prijímača z radu EXCLUSIVE-RV

Vyberte typ prijímača

K jednému prijímaču je možné pripojiť až 4 bezdrôtové kamery v ľubovoľných kombináciách. Ak zvolíte prijímač s LCD displejom, potom môžete sledovať obraz priamo na ňom, bez nutnosti PC. Oba typy prijímačov sú vybavené diaľkovým ovládačom pre jednoduché ovládanie, podporou až 32GB SD kariet, a možnosťou nahrávania pri detekcii pohybu či podľa časového rozvrhu.

3. Majte dokonalý prehľad o sledovaných priestoroch

Získané záznamy je možné prehrať priamo na prijímači alebo na PC. Ak pripojíte prijímač k PC a nainštalujete si náš unikátny softvér, potom budete schopní sledovať obraz z kamier na úplne neobmedzenú vzdialenosť cez internet priamo na Vašom mobile či PC.

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.