Špecialista v obore

Na trhu so špionážnou technikou pôsobíme už od roku 2012. Ponúkame riešenie jak pre profesionálov, tak aj pre úplných amatérov. V našej ponuke nájdete, okrem iného skryté kamery, GPS lokátory, GSM odposluchy, rádiové odposluchy, minikamery ukryté v hodinkách alebo okuliaroch, priemyselné kamery, špionážne diktafóny a mnoho ďalších špionážnych zariadení. Naším hlavným cieľom je poskytovať vysoko kvalitné produkty a zákazníkom profesionálne služby, ktorých spokojnosť zostáva najvyššou prioritou.                                                                                               

SpyObchod má pobočky okrem iného aj na Slovensku a v Českej republike, kde v súčasnej dobe sme nesporným lídrom na trhu so špionážnou technikou. Ponúkame sortiment výrobkov tej najvyššej kvality za priaznivú cenu. S našimi produktami môžete okrem iného sledovať polohu vozidla, sledovať majetok alebo dom, rovnako ako kontrolovať svoje dieťa a tým chrániť svoju rodinu. Navrhované riešenia SpyObchodu umožňujú spoločnostiam posudzovať integritu svojich zamestnancov a chrániť pred únikmi dôverných údajov. To všetko vedie k zvýšeniu bezpečnosti našich zákazníkov a tým im poskytnúť vnútorný pokoj.

Široká škála produktov uspokojí aj tých najnáročnejších. Mnohé z týchto zariadení sú k dispozícii, sme schopní sa prispôsobiť konkrétnym potrebám zákazníkov (či už kamufláž na zákazku, ale tiež prispôsobiť dĺžky káblov, veľkosť batérie alebo iný typ šošovky). Používame osvedčené riešenia a vždy sa snažíme vyhovieť potrebám a podnetom našich zákazníkov. Všetky výrobky sú dôkladne testované a zariadenia, ktoré nespĺňajú určité vlastnosti sú automaticky vyradené. Zákazníci majú tak istotu, že sa im dostane do rúk výrobok tej najvyššej kvality. Zaisťujeme kompletnú anonymitu a súkromie a kompletné poradenstvo pri výbere najlepšieho riešenia.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.