Služby

Anonymní nákupAnonymný nákup
Nepotrebujeme vedieť, kto ste a prečo naše produkty potrebujete. Pri využití dopravy Balík na poštu nemusíte zadávať svoju celú adresu. Pri osobnom odbere nevyžadujeme nič, okrem emailu a telefónu.
 

Garancia vrátenia peňazí
Do 14tich dní od zakúpenia našej techniky máte možnosť vrátenia či výmeny tovaru. Pri nákupe tak nič neriskujete.

 

Kamufláž techniky na mieru
Podľa Vašich požiadaviek sme schopní namontovať odpočúvania či minikamery do najrôznějších predmetov. Viac nájdete v sekcii kamufláž techniky

 

Okamžitá výmena
Aj napriek tomu, že sa snažíme, aby sa tak vôbec nestávalo, občas nastane chvíľa, keď je nutné tovar reklamovať. S našou službou Okamžitá výmena potom máte istotu, že Vám reklamovaný produkt na mieste, na počkanie vymeníme alebo vrátime peniaze. (na zavedenie tejto služby v tejto chvíli ešte len pracujeme)

 

Osobná konzultácia
Ak sa potrebujete pred kúpou najskôr poradiť, môžete využiť našu podporu na telefóne alebo si dohovoriť osobnú konzultáciu u nás na predajni v Bratislave.

 

Prodloužená zárukaPredĺžená záruka
Štandardnú dvojročnú záruku si u nás môžete rozšířiť o jeden či tri ďalšie roky. Na zavedenie tejto služby v tejto chvíli ešte len pracujeme)

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

  Cena:
  16,00 €
 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi. 

  Cena:
  50,00 €
 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  Cena:
  200,00 €
 • Baofeng UV-5R  

  Baofeng UV-5R

  Baofeng UV-5R, patrí medzi najobľúbenejšie dualband vysielačky na trhu. Baofeng UV-5R podporu UHF, VHF, FM i PMR frekvencie. Výkon 5/1 W.

  Cena:
  60,00 €
 • Power banka s kamerou a s detekciou pohybu - 720p  

  Power banka s kamerou a s detekciou pohybu - 720p

  Funkčná power banka so skrytou kamerou. Kamera je vybavená funkciou detekcie pohybu a rozlíšením až 720p. Power banka má kapacitu 4200mAh.

  Cena:
  120,00 €