Služby

Anonymní nákupAnonymný nákup
Nepotrebujeme vedieť, kto ste a prečo naše produkty potrebujete. Pri využití dopravy Balík na poštu nemusíte zadávať svoju celú adresu. Pri osobnom odbere nevyžadujeme nič, okrem emailu a telefónu.
 

Garancia vrátenia peňazí
Do 14tich dní od zakúpenia našej techniky máte možnosť vrátenia či výmeny tovaru. Pri nákupe tak nič neriskujete.

 

Kamufláž techniky na mieru
Podľa Vašich požiadaviek sme schopní namontovať odpočúvania či minikamery do najrôznějších predmetov. Viac nájdete v sekcii kamufláž techniky

 

Okamžitá výmena
Aj napriek tomu, že sa snažíme, aby sa tak vôbec nestávalo, občas nastane chvíľa, keď je nutné tovar reklamovať. S našou službou Okamžitá výmena potom máte istotu, že Vám reklamovaný produkt na mieste, na počkanie vymeníme alebo vrátime peniaze. (na zavedenie tejto služby v tejto chvíli ešte len pracujeme)

 

Osobná konzultácia
Ak sa potrebujete pred kúpou najskôr poradiť, môžete využiť našu podporu na telefóne alebo si dohovoriť osobnú konzultáciu u nás na predajni v Bratislave.

 

Prodloužená zárukaPredĺžená záruka
Štandardnú dvojročnú záruku si u nás môžete rozšířiť o jeden či tri ďalšie roky. Na zavedenie tejto služby v tejto chvíli ešte len pracujeme)

 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.