Riešenie najčastejších problémov

PROBLÉM: Nedarí sa stiahnuť audio záznamy hovorov do PC

 • RIEŠENIE: 
  Prihláste sa na svoj účet a z menu vyberte položku "Call Recording Details" (v českej verzii "Záznamy hovorů Details". Následne sa Vám zobrazí výpis prevolaných hovorov a vedľa každého záznamu je v jednej kolonke nápis "Play" a v druhej "Download". Pravým tlačítkom myši kliknete na "Download" a z ponuky vyberte "Uložiť ako" a následne vyberte umiestenie vo Vašom PC, kam chcete súbor uložiť.

PROBLÉM: Stiahnuté súbory sa nedjú prehrať

 • PŘÍČINA: Máte nainštalovaný zlý prehrávač
  Na prehranie audio súborov je nutné stiahnuť napríklad prehrávač GOM Player (dá sa stiahnuť priamo v odkaze). Vo chvíli, keď GOM player nainštalujete, stačí ho zapnúť a stlačiť klávesy CTRL+O a následne vybrať súbor, ktorý chcete prehrať.

PROBLÉM: GPS lokácia sa nezaznamenáva

 • PRÍČINA: GPS funkcia je v telefóne vypnutá
  Sledovacia aplikácia iba preberá informécie, ktoré dostane z GPS modulu v telefóne. V momente, keď je GPS modul v cieľovom telefóne vypnutý, tak sa z neho nedajú získať informácie. Pýtate sa prečo aplikácia sama neaktivuje GPS modul? Je to tým, že pri zapnutom GPS module sa bohužiaľ ikonka GPS na displeji nedá eliminovať. Táto ikonka by bola veľmi podozrivá vo chvíli, keď má byť GPS zakázané. V tomto momente funguje aspoň záložná funkcia "Cell location" ("Poloha telefónu"), ktorá zobrazuje približnú polohu zistenú podľa vysielacích veží operátora. 

PROBLÉM: Z môjho účtu na serveri sa stratili dáta, dajú sa nejako získať naspäť?

 • PRÍČINA: Server neslúži ako úložisko, dáta sú priebežne premazávané
  Dôležité dáta je nutné priebežne sťahovať zo serveru do Vášho počítača. Akonáhle sú dáta už raz vymazané, nedajú sa žiadnym spôsobom obnoviť.

PROBLÉM: Na server sa prestali nahrávať všetky dáta

 • PRÍČINA 1: Telefón nemá pripojenie k internetu
  Mobilný telefón je mimo signálu alebo sú na ňom vypnuté dátové služby. V momente, keď telefón nemá prístup k internetu, dáta nie je možné na server odosielať.
 • PRÍČINA 2: Aplikácia z telefónu bola odstránená
  Aplikáciu je v tomto prípade nutné znovu do telefónu nahrať.

PROBLÉM: Pri zobrazení GPS lokácie v účte sa po pár sekundách mapa prekryje chybovou hláškou

 • PRÍČINA: Google blokuje stránky, ktoré na něj systematicky odkazují
  Do doby než sa nám podarí s Google vyjednať podmienky spolupráce, je nutné buď sa stihnúť v rýchlosti pozrieť na lokáciu skôr, než sa hláška objaví alebo si jednoducho otvoriť stránku https://maps.google.sk/ a do nej skopírovať súradnicu zo stĺpca "Zeměpisná šířka" následne vložiť medzeru a potom vložiť súradnicu zo stĺpca "Zeměpisná délka" a stlačiť enter.

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.