Recenzia detských GPS hodiniek

Recenzia detských hodiniek s GPS lokátorom

 

Úvod

Dětské hodinky s GPS lokátorom patria dlouhodobo k veľmi hľadanému tovaru na našom eshope. Aktuálne sme však ponúkali iba jeden model. Preto jsme sa rozhodli rozšíriť tento sortiment o nové modely. Ako sa im darilo v testu si môžete prečítať v tomto článku.

   

Vzhľad a spracovanie

Čo sa spracovania týka sú na tom všetky hodinky dobre. Biele (GPS hodinky pre deti GPS51) ale vyčnievajú. Už na prvý pohľad je vidieť, že sú na tom o niečo lepšie. Ako jediné tiež ponúkajú magnetickú nabíjačku a slot na SIM kartu je pod skrutkovacím krytom. Dá sa od nich očakávať najdlhšia životnosť i najlepšia celková odolnosť.
 

 

Mobilná aplikácia

Aplikácia funguje dobre, je jednoduchá na ovládanie a plní presne to, čo má. Naviac je i stabilná, nepadá a nezaťažuje telefón. Z našej skúsenosti to u podobných aplikácií nie je vždy štandardom. Naviac je prepojenie hodiniek s aplikáciou veľmi jednoduché - záležitosť niekoľkých krokov.

Pomocou aplikácie je možné sledovať aktuálnu polohu i históriu pohybu. K dispozícii sú tiež rôzne nastavenia - SOS číslo, režim odosielania polohy (každú minútu, 10 minút alebo hodinu), SMS notifikácia apod. S aplikáciou je možné spojiť i viac hodiniek, behom nášho testu sme mali pridané všetky hodinky a bez problémov bolo možné medzi nimi prepínať.

 

 

Obojstranná komunikácia

Výborne funguje obojstranná komunikácia. Na hodinky môžete zavolať z ktoréhokoľvek čísla a potom prebieha bežný hovor. Telefonovať je možné z hodiniek nielen na nastavené SOS číslo, ale i na iné čísla z telefónneho zoznamu. Nastaviť je možné až 10 kontaktov.

Cez mobilnú aplikáciu je tiež možný diaľkový odposluch. Do hodiniek odošlete požiadavok a tie vám následne zavolajú späť. Po prijatí hovoru počujete, čo sa v okolí hodiniek práve deje. Na hodinkách to pritom nespoznáte.

 

Výdrž

Výdrž hodiniek nás milo prekvapila. Očakávali sme výdrž cca 1 deň, ale hodinky vydržali fungovať v priemeru 3 dni - výdrž sme testovali tri krát. Po celú dobu testu výdrže sme hodinky mali pri sebe. Zaznamenávali teda obvyklý pohyb po meste (do práce, z práce, pohyb po budove a jednu cestu 30 km za Prahu a späť).

 

Závěr

Všetky hodinky fungujú dobre, ovládajú se podobne a fungujú s rovnakou aplikáciou, ktorú sa po chvíli používania naučíte ovládať presne tak, ako potrebujete. GPS čip funguje dobre a presne, problém má len v uzavretej budove ďaleko od okna. Vo chvíli, kedy sa nechytí GPS, hodinky dokážu zobraziť približnú polohu pomocou BTS (získaná pomocou mobilného signálu).
 

Hodnotenie

 • Rýchla a presná GPS

 • Dobre fungujúca mobilná aplikácia

 • Niekoľko štýlov a farieb

 • Výdrž batérie

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.