RC modely

RC modely na diaľkové ovládanie sú väčšinou vyhľadávané predovšetkým na zábavu. My však ponúkame okrem týchto modelov aj RC modely vhodné na široké profesionálne využitie. Vzhľadom k tomu, že nie sme modelársky obchod, u nás nenájdere stavebné materiály, ale už hotové RC modely pripravené na lietanie. Špecializujeme sa najmä na letecké RC modely vhodné na zhotovovanie leteckých snímkov, mapovanie nedostupných oblastí alebo umelecké letecké zábery, no takisto ponúkame aj veľmi cenovo dostupné hobby RC modely. Väčšina našich modelov je vybavená kamerou s vlastným úložiskom a prenosom obrazu v reálnom čase. V našej ponuke nájdete kvadrokoptéry aj vrtuľníky s kamerou.

 

Kvadrokoptéry s kamerou 

Medzi našimi RC modelmi nájdete malé indoorové kvadrokoptéry a takisto veľké kvadrokoptéry s kamerou určené na lietanie vonku a zhotovovanie leteckých snímkov. Naše kvadrokoptéry sú vybavené 2,4 GHz diaľkovým ovládačom, ktorým môžete ovládať RC model až na vzdialenosť 2km. Na lietanie do takej vzdialenosti budete ale potrebovať FPV sadu, pretože bez nej je riadiť kvadrokoptéru na takú vzdialenosť takmer nemožné. 

Naše kvadrokoptéry vydržia lietať bez prestania až 30 minút a nosnosť majú až 580 gramov. 

 

Hexakoptéry s kamerou

Kvadrokoptéry s kamerou sa používajú na hobby účely (nie však výhradne) a hexakoptéry sú určené skôr na profesionálne využitie. Hexakoptéry sa oproti kvadrokoptéram vyznačujú vyššou nosnosťou a stabilnejším letom.

Vďaka vyššej nosnosti môžete na hexakoptéru pripevniť výkonejšiu kameru alebo DSLR fotoaparát a zhotovovať profesionálne letecké snímky. V našej ponuke nájdete predovšetkým už kompletne zložené hexakoptéry, tzv. Ready To Fly.

Najvyšší model našej hexakoptéry HX-009 sa pýši nosnosťou až 2,5kg a dobou letu až 65 minút!

 

Malé RC modely s kamerou a WiFi prenosom

Okrem profesionálnych helikoptér ponúkame aj malé RC modely, určené výhradne pre zábavu. Tieto RC modely sú vybavené VGA alebo HD kamerou s WiFi prenosom priamo do vášho smartphone alebo tabletu, na ktorom vidíte záber priamo z kamery modelu a môžete ho z neho ovládať.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.