Poradňa pre odposluch mobilu

PROBLÉM: Nedarí sa stiahnuť audio záznamy hovorov do PC

 • RIEŠENIE: 
  Prihláste sa na svoj účet a z menu vyberte položku "Call Recording Details" (v českej verzii "Záznamy hovorů Details". Následne sa Vám zobrazí výpis predchádzajúcich hovorov a vedľa každého záznamu je v jednej kolonke nápis "Play" a v druhej "Download". Pravým tlačítkom myši kliknite na "Download" a z ponuky vyberte "Uložiť ako" a následne vyberte umiestnenie vo Vašom PC, kam chcete súbor uložiť.

PROBLÉM: Stiahnuté súbory nie je možné prehrať

 • PRÍČINA: Máte nainštalovaný zlý prehrávač
  Pre prehranie audio súborov je nutné stiahnuť napríklad prehrávač GOM Player (možno stiahnuť priamo v odkaze). Vo chvíli, keď GOM player nainštalujete, tak ho stačí zapnúť a stlačiť klávesy CTRL+O a následne vybrať súbor, ktorý chcete prehrať.

PROBLÉM: GPS lokácia se nezaznamenáva

 • PRÍČINA: GPS funkcia je v telefóne vypnutá
  Sledovacia aplikácia iba prijíma informácie, ktoré dostane z GPS modulu v telefóne. Vo chvíli, keď je GPS modul v cieľovom telefóne vypnutý, potom z neho nie je možné získať informácie. Ak sa pýtate, prečo aplikácia sama neaktivuje GPS modul, tak je to tým, že pri zapnutom GPS modulu nie je možné bohužiaľ eliminovať ikonku GPS na displeji, ktorá by bola vo chvíli, keď má byť GPS zakázaná, veľmi podozrivá. V tejto chvíli funguje aspoň záložná funkcia "Cell location" ("Poloha telefónu"), ktorá zobrazuje približnú polohu zistenú podľa vysielacích veží operátorov.

PROBLÉM: Z môjho účtu na serveri zmizli dáta, je ich možné nejako získať naspäť?

 • PRÍČINA: Server neslúži ako úložisko, dáta sú priebežne premazávané
  Dôležité dáta je nutné priebežne sťahovať zo serveru do Vášho počítača. Akonáhle sú dáta už raz vymazané, tak ich nie je možné žiadnym spôsobom obnoviť.

PROBLÉM: Na server se prestali nahrávať všetky dáta

 • PŘÍČINA 1: Telefón nemá pripojenie k internetu
  Mobilný telefón je mimo signál alebo sú na ňom vypnuté dátové služby. Vo chvíli, keď telefón nemá prístup k internetu, tak nie je možné dáta na server odosielať.
 • PŘÍČINA 2: Aplikácia z telefónu bola odstránená
  Aplikáciu je v tomto prípade nutné znovu do telefonu nahrať.

PROBLÉM: Pri zobrazení GPS lokácie v účte sa po pár sekundách mapa prekryje chybovou hláškou

 • PRÍČINA: Google blokuje stránky, ktoré na ňu systematicky odkazujú
  Do doby než sa nám podarí s Googlom vyjednať podmienky spolupráce, je nutné buď stihnúť sa v rýchlosti pozrieť na lokáciu skôr, než sa hlásenie objaví alebo si jednoducho otvoriť stránku https://maps.google.sk/ a do nej skopírovať súradnicu zo stĺpca "Zemepisná šírka" následne vložiť medzeru a potom vložiť súradnicu zo stĺpca "Zemepisná dĺžka" a stlačiť enter.

Ak si chcete vybrať odposluch, navštívte našu ponuku hardware vybavenia. 


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary