Najväčší sortiment špionážnej techniky na Slovensku

V našej ponuke máme viac ako 5000 dostupných produktov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Patria medzi nich okrem iného aj zariadenia určené pre profesionálov. Zariadenia najvyššej kvality zahŕňajú GSM odpočúvania, minikamery skryté v hodinkách alebo okuliaroch, CCTV kamery, GPS lokátory alebo diktafóny.

Široký výber sortimentu detektíva

Ak potrebujete minikameru s videorekordérom, tak sme tým pravým miestom! Náš sortiment zahŕňa okrem iného zariadenia ukryté v okuliaroch, perách či hodinkách. Odporúčame tiež budíky, osviežovače vzduchu či iné špionážne predmety dennej potreby. Rozmanitosť produktov umožňuje nastaviť zariadenie, aby vyhovoval vašim potrebám.

Veľký výber lokalizačných zariadení

Pozoruhodné sú sledovacie zariadenia. Umožňujú diskrétne sledovanie osôb či vozidiel. Ponúkame jak aktívne GPS lokátory tak aj pasívne rekordéry pre záznam histórie pohybu. Naša ponuka zahŕňa aj špeciálne zariadenia pre bicykle, bezdrôtové zabezpečovacie systémy a GPS lokátory ukryté v hodinkách pre deti.

Diskrétne odpočúvanie mobilných telefónov

Ponuka SpyObchodu zahŕňa aj softvér pre diskrétny odposluch mobilných telefónov pomocou ktorej sa dajú ľahko a efektívne získať potrebné informácie. Naše aplikácie sú kompatibilné s väčšinou operačných systémov.

Senzory detekujúce pohyb

Medzi naše výrobky v neposlednom rade patria aj fotopasce – produkty využívané hlavne na sledovanie a stráženie určitej oblasti. Ich hlavnou výhodou je extrémne dlhá výdrž batérie. 


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

  Cena:
  12,00 €
 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

  Cena:
  12,00 €
 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

  Cena:
  112,00 €
 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

  Cena:
  12,00 €
 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.

  Cena:
  200,00 €