Keyloggery

Sprievodca výberom keyloggeru

Keylogger je zariadenie zaznamenávajúce stlačenia klávesov na klávesnici a umožňuje zistiť konverzáciu na PC, prístupové heslá, čítanie emailov a ďalšie ... Hardvér keylogger je úplne neodhaliteľný pomocou antivírusového softvéru.

1. Vyberte typ keyloggeru podľa použitej klávesnice

Vyberte keylogger dle typu klávesnice

Skontrolujte, pre aký typ klávesnice budete chcieť keylogger použiť. Staršie klávesnice bývajú vybavené PS2 konektorom, väčšina novších klávesníc už obsahuje USB konektor. Keylogger funguje aj pri použití bezdrôtovej klávesnice. Ak chcete sledovať aktivitu na notebooku, potom sa štandardný hardvérový keylogger nedá použiť. Namiesto neho Vám pomôže program na sledovanie PC. Ak chcete mať istotu, že keylogger nebude odhalený, môžete využiť keylogger vstavaný vo vnútri klávesnice. Na objednávku môžeme keylogger implementovať do klávesnice podľa vášho výberu.

2. Vyberte požadované funkcie

      Keylogger PROFI       Keylogger TimeStamp   Keylogger Nano   Keylogger WiFi

Keyloggery ponúkame v niekoľkých variantoch. Základné varianty zaznamenávajú iba stlačenia klávesov. Pre dlhodobejšie sledovanie je ale vhodné použiť keylogger TimeStamp, ktorý k jednotlivým záznamom priradí aj dátum a čas, kedy boli zhotovené. Vďaka tomu, je potom ich prezeranie podstatne komfortnejšie. Pre najnáročnejších užívateľov ponúkame WiFi keylogger, ktorý všetky zaznamenané dáta odosiela emailom a Vy už nemusíte chodiť vyberať dáta k infiltrovanému PC.

2. Pripojte keylogger medzi klávesnicu a PC

Zapojení keyloggeru

Zapojenie keyloggera je veľmi jednoduché a zvládne ho aj úplný laik. Keylogger stačí pripojiť medzi klávesnicu a PC a inštalácia je hotová. Do PC nie je nutné inštalovať žiadne ovládače ani nič iné. Inštalácia keyloggera teda zaberie iba pár sekúnd.

 

3. Monitorujte zaznamenané dáta

Záznamy sú ukladané na internú pamäť keyloggera, kde sú zabezpečené 128-bit šifrovaním, vďaka ktorému sa k záznamom dostane iba povolaná osoba. Keylogger je na svoju pamäť schopný uložiť až 100 000 stránok textu.

Sprístupnenie záznamov prebehne pri zadaní hesla, ktoré si užívateľ určí. U WiFi keyloggera dokonca nie je ani nutné prísť s infiltrovaným PC do styku kvôli prezeraniu záznamov. Jednoducho nastavíte odosielanie dát na vybraný email a následne už sledujete dáta priamo vo Vašom emaili z ktoréhokoľvek miesta na svete.
 

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • GSM odposluch N9  

  GSM odposluch N9

  GSM odposluch N9 vyniká obzvlášť vďaka svojmu veľmi výhodnému pomeru výkonu a ceny. Odposluch N9 disponuje veľmi malými rozmermi (je menší ako krabička od zápaliek) a dvomi kvalitnými mikrofónmi.