Diskrétne balenie a doručenie

Diskrétne dodanie tovaru

Dodanie objednaného tovaru sa vykonáva pomocou doručovateľskej spoločnosti, dodanie sa odhaduje na 1-2 dni. E-mailom dostanete potvrdenie objednávky a odkaz, pomocou ktorého je možné zásielku sledovať.

Diskrétne balenie

 

Na krabici alebo priamo v zásielke nie sú informácie o odosielateľovi. Vďaka tomu, obsah a pôvod zásielky ostáva skrytý pre nezainteresované osoby. Aby bolo možné odoslať jednotlivé balíky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

 

 

 

Zásielky sú balené takým spôsobom, ktorý neodhalí žiadne informácie o jeho obsahu. Objednávky sú dodávané v krabiciach bez loga či firemnej značky. To všetko zaručuje v našom obore najvyššiu diskrétnosť. Ponúkame široký sortiment špionážnych zariadení, pri zachovaná dôvernosti našich klientov.


Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px  

  Pero s kamerou ECONOMY, 720x480px

  Ekonomický variant pera s kamerou. Pero nahráva v rozlíšení 720x480px.

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Špionážna kľúčenka BASIC  

  Špionážna kľúčenka BASIC

  Základný variant špionážnej kľúčenky s rozlíšením 720x480px.

 • Skrytá kamera vo flash disku 720x480px  

  Skrytá kamera vo flash disku 720x480px

  Skrytá kamera vo flash disku slúži na nahrávanie videa so zvukom, zhotovovanie fotografií a nahrávanie samotných audio záznamov.

 • Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF  

  Vonkajšia otočná HD WiFi IP kamera EasyN A1BF

  Vonkajšia otočná WiFi IP kamera s HD rozlíšením pre vzdialený dohľad. Kamera je vybavená IR diódami pre sledovanie v úplnej tme do vzdialenosti 20 metrov. Kamera je vybavená objektívom s 5x optickým zoomom a slotom na micro SD kartu o kapacite až 128GB.