Bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i so skrytou WiFi kamerou

Bluetooth reproduktor so skrytou Full HD kamerou, možnsoťou živého prenosu cez WiFi a podporou microSD kariet až do veľkosti 32GB.

Cena:
320,00 €

ks
Dostupnosť:
Na sklade
Katalógové číslo:
MK139
Záruka:
2 roky
 • dokonalá kamufláž
 • ovládanie zariadenia pomocou aplikácie cez internet
 • detekcia pohybu

Popis tovaru Bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i so skrytou WiFi kamerou

Bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i je klasický plne funkčný bluetooth reproduktor, ktorý avšak v sebe ukrýva mini Full HD kameru.

Tento produkt, síce moderného ale stále nenápadného vzhľadu, je vhodný k monitorovaniu domácnosti či kancelárie. Budete tak mať vždy prehľad o činnostiach zamestnancov či dohľad nad vašimi deťmi či ich opatrovateľkou v dobe vašej neprítomnosti.

Reproduktor naviac funguje ako skutočný bluetooth reproduktor, cez ktorý si môžete púšťať hudbu napr. zo svojho mobilného telefónu.

Kľúčové vlastnosti

 • dokonalo skrytá kamera s uhlom záberu 78°
 • Full HD rozlíšenie videa (1920x1080 / 30FPS)
 • formát videa: .MOV
 • podpora pamäťových microSD kariet až do veľkosti 32GB
 • nepretržité nahrávanie až 180 minút záznamu pri plnom nabití batérie
 • 3 režimy nahrávania videa (automaticky / manuálne / detekcia pohybu)
 • ovládanie zariadenia pomocou aplikácie cez WiFi pripojenie
 • komunikácia cez LED diody
 • rozmery: 86 x 86 x 54 mm
 • hmotnosť: 345g

Skrytá kamera v bluetooth reproduktore Lawmate PV-BT10i nahráva videá vo Full HD rozlíšení (1920x1080) pri 30 snámkach za sekundu (prípadne podľa voľby 1280x720 alebo 848x480) a vytvára fotografie v rozlíšení 2Mpx (1600x1200). Zariadenie disponuje tromi režimami nahrávania videa a to režimom automatickým, manuálnym a režimom detekcie pohybu.

Bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i je vybavený niekoľkými farebnými LED diodami, vďaka ktorým ľahko poznáte, či zariadenie práve nahráva. Niektoré z diod avšak svietia aj pri bežnom používaní zariadenia iba ako reproduktoru a preto na prvý pohľad nebudí zvláštnú pozornosť.

Zariadenie podporuje pamäťové microSD karty až do veľkosti 32GB. Vzhľadom k nahrávaniu vo Full HD rozlíšení odporúčame používať karty typu class10. Pri zvolenom maximálnom rozlíšení 1920x1080 sa na 16GB microSD kartu zmestí cca 8 hodín záznamu.

Vytvorené videá a fotografie si môžete prezrieť v aplikácii PVCam Viewer, alebo v PC po vložení SD karty. Pre pripojenie zariadenia k spomínanje aplikácii, ktorú si jednoducho zdarma stiahnete cez App Store alebo Google play, je už len potreba pripojiť telefón k WiFi sieti a následne v aplikácie naskenovať QR kód, ktorý sa nachádza na spodnej strane zariadenia. Cez aplikáciu môžete napr. sledovať živý prenos, vytvárať fotografie, ovládať zvuk (vypnúť / zapnúť), zvoliť režim nahrávania, meniť rozlíšenie nahrávaného videa či nastaviť dátum a čas.

Napájanie zariadenia je realizované pomocou priloženého USB káblu. Ak pripojíte zariadenie k power banke, môže neskôr slúžiť ako dodatočná batéria. Čas nabíjania je cca 180 minút a jeho výdrž z plne nabitej batérie je až 180 minút.

Reproduktor Lawmate PV-BT10i funguje aj ako bežný bluetooth reproduktor. Stačí ho jednoduchým postupom spárovať s vašim telefónom pomocou bluetooth, a pokiaľ ho nebudete zrovna využívať ako skrytú kameru, môžete ho použiť k bežnému prehrávaniu hudby. Jeho využitie je tak oveľa komplexnejšie.

Obsah balenia

 • bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i
 • USB kábel
 • microSD karta 16GB
 • užívateľský manuál

Návod na obsluhu - Bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i so skrytou WiFi kamerou

Parametre výrobku Bluetooth reproduktor Lawmate PV-BT10i so skrytou WiFi kamerou

Parameter Popis
Rozlíšenie 1920x1080px / 1280x720px / 848x480px
Obrazový senzor 1/2,9" progresívny CMOS snímač
Počet FPS 30 FPS
Automatické spustenie áno - pohybom
Režim záznamu automatický / manuálny / detekcia pohybu
Fotografie áno
Uhol záberu 78°
Spotreba pri natáčaní 480 - 530mA (WiFi), BT+ (20 - 380mA)
Doba nabíjania 180 minút
Rozmery 86 x 86 x 54 mm

Príbuzné tovaryPrihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Najpredávanejšie tovary

 • Black box s otočnou 180° WiFi kamerou  

  Black box s otočnou 180° WiFi kamerou

  Nenápadný black box so skrytou kamerou vo Full HD 1080p kvalite. Kamera s rozlíšením 1,0 Mpx sa otáča v horizontálnom uhle až 180°. Disponuje detekciou pohybu, záznamy ovládáte i prehrávate zo svojho počítača alebo smartphonu.

 • Meteostanica so skrytou Wi-Fi kamerou  

  Meteostanica so skrytou Wi-Fi kamerou

  Meteostanica so skrytou Wi-Fi kamerou pre dokonalý prehľad o vašom domove. Monitoruje počasie, kontroluje domácnosť a nahráva videá. Integrovaná detekcia pohybu fungujúca až na 6m a Wi-Fi pripojenie pre ovládanie cez smartphon.

 • Digitálne hodiny s Full HD WiFi kamerou  

  Digitálne hodiny s Full HD WiFi kamerou

  Digitálne hodiny s Full HD WiFi kamerou sú za danú sumu jedným z najlepších produktov na trhu. Ponúkajú uhol záberu 90°, IP kameru na prehrávanie zo vzdialeného zariadenia, detekciu pohybu, prevádzku z el. siete a infračervené prisvietenie.

 • Skrytá WiFi kamera v sieťovom adaptéri HD 1080P Pro WiFi AC  

  Skrytá WiFi kamera v sieťovom adaptéri HD 1080P Pro WiFi AC

  Skrytá kamera v sieťovom adaptéri s uhlom záberu 90°, videozáznam vo Full HD kvalite, podporou microSD kariet až 128GB, detekciou pohybu a možnosťou vzdialeného sledovanie cez WiFi.

 • Skrytá kamera Lawmate v nabíjačke telefónov iPhone PV-CHG20i, 1080p  

  Skrytá kamera Lawmate v nabíjačke telefónov iPhone PV-CHG20i, 1080p

  rozlíšenie 1080/720 alebo 480px plne funkčná nabíjačka mobilov možnosť vzdialeného pripojenia pomocou mobilnej aplikácie