Inteligentné kamery

Inteligentné bezpečnostné kamery Vám môžu ušetriť značné peniaze aj prácu. Inteligentné kamery dokážu automaticky sledovať pohybujúci sa objekt, vrátane približovania a vzďalovania. Takto dokáže jedna inteligentná kamera nahradiť celý rad bežných bezpečnostných kamier.Zoradiť


 • Inteligentná PTZ IP kamera s funkciou Motion-tracking

  Bezpečnostná PTZ IP kamera s unikátnou funkciou Motion-tracking, vďaka ktorej sa kamera automaticky zameria na pohybujúci sa objekt a sleduje ho, vrátane automatického priblíženia. 
  Cena: 1 120,00 €
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: AK29-040127
 • Inteligentná PTZ kamera s funkciou Motion-tracking

  Bezpečnostná PTZ kamera s unikátnou funkciou Motion-tracking, vďaka ktorej sa kamera dokáže automaticky zamerať na pohybujúci sa objekt a sledovať ho, vrátane automatického priblíženia.
  Cena: 600,00 €
  Zľava: 25,0%
  Dostupnosť: Na sklade
  Katalógové číslo: AK30-040127Funkcie inteligentnej kamery

Kamera je schopná automaticky sledovať pohybujúce sa objekty, a vďaka tomu môže zastúpiť celý rad bežných kamier alebo operátora, ktorý by kameru musel za normálnych okolností ovládať.

Široká možnosť konfigurácie

V OSD menu kamery je možné nastaviť rýchlosť otáčania či zoomovania kamery. Dôležitým prvkom je takisto možnosť nastavenia veľkosti objektu, ktorý má kamera sledovať (napríklad nebude sledovať mačku alebo človeka, ale prechádzajúce auto).